„Huawei“ vadovas patvirtino įspūdingai sumažėjusius telefonų pardavimus tarptautinėje rinkoje

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-06-18
„Huawei“ vadovas patvirtino įspūdingai sumažėjusius telefonų pardavimus tarptautinėje rinkoje
0 Pasidalinimai
181 Peržiūros

Banggood

Kinijos kompanijai „Huawei“ bent jau kuris laikas teks pamiršti planus aplenkti „Samsung“ pagal išmaniųjų telefonų pardavimus. Pranešama, jog telefonų pardavimai šiemet tikriausiai nukris 40, o gal net ir 60 proc., o tai reiškia, jog gamintojas ketina parduoti net 60 mln. mažiau įrenginių nei praėjusiais metais.

„Huawei“ kompanijos įkūrėjas Ren Zhengfei tokią informaciją patvirtino „Forbes“ žurnalistui George‘ui Gilde bei žurnalo „American Wired“ redaktoriui Šendžene Nicholas Negroponte. Pastarojo teigimu, pardavimai tarptautinėje rinkoje jau sumažėjo 40 proc., tačiau vietinėje, Kinijos, rinkoje ir toliau vyksta didžiulis augimas.

Praėjusiais metais „Huawei“ pardavė 206 mln. išmaniųjų telefonų visame pasaulyje, o taip pat fiksavo augimą ir pirmąjį šių metų ketvirtį. Greitai augantys pardavimai lėmė ir tai, jog Kinijos milžinė įsitvirtino antroje populiariausių telefonų gamintojų vietoje, tačiau viskas aukštyn kojomis apsivertė po JAV Vyriausybės pritaikytų sankcijų.

Dar 2016 metais „Huawei“ atstovai tvirtino, jog jų tikslas yra iki 2021 metų aplenkti „Samsung“ ir „Apple“ bei tapti didžiausiu išmaniųjų telefonų gamintoju. Atsižvelgiant į skaičius, kurie buvo fiksuoti dar pirmojo šių metų ketvirčio metu, galima teigti, jog šis planas būtų buvęs įgyvendintas metais anksčiau. Tačiau dabar šiuos siekius teks atidėti į šoną ir rasti sprendimą konflikte su JAV.

Kol kas „Huawei“ ir JAV konflikte taikos ženklų nėra daug. Primename, jog JAV prieš mėnesį laiko įtraukė Kinijos milžinę į juodąjį sąrašą, kuris draudžia JAV gamintojams turėti bet kokių verslo santykių su „Huawei“. Tiesa, kelios dienos po to buvo pritaikyti išimtis ir JAV kompanijos gali bendradarbiauti su kinais iki rugpjūčio mėnesio vidurio. Tačiau kas įvyks po to – kol kas labai sunku pasakyti.

Norime priminti ir tai, jog „Huawei“ jau kuris laikas dirba ir prie savo operacinės sistemos kūrimo, o kalbos apie ją kiekvieną savaitę tampa vis garsesnės.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujausi „Huawei“ flagmanai turėtų pasižymėti net trimis „Leica“ kameromis nugarėlėje Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kas atsitinka su į Lietuvą įvežamais 1,5 mln. mobiliųjų telefonų? Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
„Alcatel“ Las Vegase pristatė net tris išmaniųjų telefonų serijas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Kinijos milžinė „Huawei“ nusitaikė į biudžetinių įrenginių rinką Autorius: Admin

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo