Į aukščiausios klasės ausinių rinką žengia naujas gamintojas: žaidėjai jį puikiai žino

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-05-20
0 Pasidalinimai
616 Peržiūros

„Razer” vardas puikiai žinomas visiems, kurie bent šiek tiek domėjosi kompiuterinių žaidimų kultūra ar patys yra žaidėjai. Nors kompanijos pavadinimas siejamas su vavorykštės spalvomis švytinčiomis klaviatūromis, pelėmis ir stambiomis mikrofonuotomis ausinėmis, bendrovė šįkart nusprendė parodyti kitą savo veidą. Šiandien oficialiai buvo anonsuotos „Razer Opus” belaidės ausinės, kuriomis taikomasi į itin subtilų skonį turinčius audiofilus.

Žaidimų atributikos kūrėjai šįkart atsisakė pigiai atrodančių lempučių ir ryškių spalvų, pasirinkę solidžiai atrodantį juodos spalvos korpusą, o ausinių kaušeliams panaudoję dirbtinės odos medžiagą. Pirkėjams taip pat siūlomas šiek tiek labiau akį truakiantis mėlynos spalvos variantas. Gamintojo teigimu, ausinės turėtų suteikti išskirtinai patogią dėvėjimo patirtį.

Anonso metu daug dėmesio skirta „THX” sertifikacijai, kuri garantuoja teatrą primenančią garso kokybę. Tiek „Razer”, tiek „THX” bendradarbiavo, siekdamos, kad „Opus” pasiūlytų itin sodrų, subalansuotą, aiškų garsą bei puikius žemuosius dažnius, kuriais džiaugsis ne tik žaidimų, bet ir muzikos bei filmų mėgėjai.

Su kitais įrenginiais „Razer Opus” susijungia Bluetooth 4.2 ryšiu, palaikomi AAC, APTX, A2DP, AVRCP ir HFP audio kodekus. Taip pat siūlomas vienas pagrindinių tokios klasės ausinių atributų - aktyvus triukšmo slopinimas, kuriam naudojami net 4 mikrofonai. Kiekviename kaušelyje vienas montuojamas jo viduje, kitas - išorėje. „Razer” šią technologiją vadina „Advanced Hybrid Active Noise Cancellation”, o žodis „Hybrid” reiškia, jog gamintojas pasistengė nuslopinti pasyvius garsus, kurie girdimi vos užsidėjus ausines.

Kalbant apie ištvermę, visiškai įkrauta baterija turėtų garantuoti 25h nepertraukiamo klausymo su nuolat įjungtu aktyviu triukšmo slopinimu. Tiesa, išsekus baterijai, visada galėsite pasinaudoti senu geru laidu su 3,5mm kištuku, aišku, jei tik tokia jungtis yra jūsų telefone.

„Razer Opus” jau galima užsisakyti iš oficialaus kompanijos puslapio „Amazon” platformoje. Jų kainą Europoje turėtų siekti 210 eurų.

 

Šaltinis: Gizmochina

Parašyti komentarą