Į tarptautinę rinką žengia naujasis „Redmi Note 9s“ telefonas: įsigyti galima jau dabar, o kaina nustebins daugumą

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-03-23
Į tarptautinę rinką žengia naujasis „Redmi Note 9s“ telefonas: įsigyti galima jau dabar, o kaina nustebins daugumą
0 Pasidalinimai
532 Peržiūros

Prieš daugiau nei savaitę Kinijos kompanija „Redmi“, kurią valdo „Xiaomi“, pristatė naujuosius „Redmi Note 9“ serijos išmaniuosius telefonus. Nors iš pradžių šios serijos įrenginiai buvo prieinami tik Indijos rinkoje, tačiau dabar jie oficialiai pristatyti ir tarptautinei rinkai. Tiesa, mums jie bus parduodami kaip „Redmi Note 9s“.

Naująjį „Redmi Note 9s“ jau dabar galima užsisakyti internetinėje parduotuvėje „Gearbest“, o jo kaina siekia vos 199,52 euro. Tiesa, šiuo metu vyksta tik išankstiniai pardavimai, tačiau tai puiki proga įsigyti puikų išmanųjį telefoną už itin patrauklią kainą. Viską ką Jums reikia padaryti dabar – sumokėti 9,51 euro depozitą, o tai leis Jums sutaupyti 38,01 euro. Norėdami tai padaryti – spauskite čia, o dabar pažvelkime į patį telefoną.

Nesunku pastebėti, jog tarptautinei rinkai skirtas „Redmi Note 9s“ yra tas pats „Redmi Note 9 Pro“ modelis, tačiau su skirtingu pavadinimu. Išmanusis telefonas pasižymi 6,67 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška, o viršutinėje ekrano dalyje rasime ir nedidelį ekrano iškirpimą, kur įmontuota 16 MP raiškos kamera asmenukėms.

Išmaniojo telefono veikimu rūpinsis „Qualcomm  Snapdragon 720G“ procesorius su 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties. „Note 9s“ modelio viduje rasime ir itin talpią 5020 mAh talpos bateriją su 18W greituoju įkrovimu. Nors šis įrenginys ir pakankamai pigus, tačiau gamintojas nugarėlėje įmontavo net keturias kameras.

„Redmi Note 9s turės pagrindinę 48 MP raiškos kamerą, o greta jos – 8 MP raiškos plataus kampo jutiklis, 5 MP makro kamera bei 2 MP raiškos gylio sensorius, kuris naudojamas portretams. Nesunku nuspėti ir tai, jog telefone veiks MIUI 11 vartotojo sąsaja su „Android 10“ operacinės sistemos versija. Dar viena įdomi šio įrenginio detalė – šoninėje briaunoje įmontuotas pirštų antspaudų jutiklis.

Kaip jau minėjome, naująjį „Redmi Note 9s“ jau dabar galima užsisakyti internetinėje parduotuvėje „Gearbest“, o jo kaina siekia vos 199,52 euro. Tiesa, šiuo metu vyksta tik išankstiniai pardavimai, tačiau tai puiki proga įsigyti puikų išmanųjį telefoną už itin patrauklią kainą. Viską ką Jums reikia padaryti dabar – sumokėti 9,51 euro depozitą, o tai leis Jums sutaupyti 38,01 euro. Norėdami tai padaryti – spauskite čia, o dabar pažvelkime į patį telefoną.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Xiaomi Redmi Note 9S

Aliexpress

Gearbest
227€