Ieškantiems kompaktiško telefono tai patiks: „Xiaomi“ ketina Jus nustebinti su mažu ir galingu produktu

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-20
Ieškantiems kompaktiško telefono tai patiks: „Xiaomi“ ketina Jus nustebinti su mažu ir galingu produktu
0 Pasidalinimai
2638 Peržiūros

Per pastaruosius metus išmaniųjų telefonų dydis keitėsi ganėtinai smarkiai. Nors daugelis gamintojų pradėjo naudoti ekranus, kurie turi gerokai mažesnius rėmelius, tačiau kompaktiškų produktų rinkoje nėra tiek ir daug. Ieškantys nedidelio išmaniojo telefono dažniausiai susiduria su problema, jog tokių modelių nėra daug, o ir jų galimybės dažnai būna stipriai apkarpytos.

Kinijos kompanija „Xiaomi“ per metus išleidžia ne vieną išmanųjį telefoną, tačiau daugelis jų turi 6,4 colių įstrižainės ekraną, o kartais net ir dar didesnį. Tačiau panašu, kad gamintojas ketina pasiūlyti ir daugiau opcijų savo gerbėjams. Apie tai visai neseniai užsiminė „Xiaomi“ vice prezidentas ir „Redmi“ įmonės vadovas Liu Weibingas, o pastarojo teigimu, „Redmi“ jau visai netrukus gali išleisti labai nedidelį įrenginį.

Socialiniame tinkle „Weibo“ išplatintame pranešime teigiama, kad „Redmi“ norėtų išleisti kompaktišką išmanųjį, tačiau didžiausia problema šiuo klausimu – įrenginio baterija. Nesunku suprasti, jog L.Weibingas kalba apie tai, kad nedideliame korpuse yra ganėtinai sudėtinga įmontuoti talpią bateriją ir tai gali būti dalykas, kurį teks paaukoti tam, jog patenkinti rinkos poreikius.

Ir nors tokios užuominos sulaukė nemažo susidomėjimo, tačiau „Redmi“ vadovas nepateikė jokios informacijos apie tai kada planuojama pristatyti tokį produktą ir ar išvis planuojama tai padaryti. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad tai yra „Xiaomi“ ir jeigu šios kompanijos atstovai pradeda kalbėti apie kažkokius naujus produktus – jie tikrai bus pristatyti.

„Xiaomi“ šiemet jau pristatė tikriausiai visus savo produktus, tačiau „Redmi“ dar neturi išmaniojo telefono, kuris veiktų su „Qualcomm Snapdragon 865“ procesoriumi. Kol kas nėra žinoma koks tai telefonas bus, o galbūt tai ir bus tas kompaktiškas mažylis, apie kurį kalba „Redmi“ vadovas. Kaip bebūtų, daugiau informacijos turėtų paaiškėti artimiausiu metu.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga