Trečiadienis, lapkričio 21, 2018
IFA 2018

Pasirodė detalesnės „Huawei Mate 20“ specifikacijos

92peržiūros(-ų)

Vis labiau artėjant Berlyne įvyksiančiai technologijų parodai „IFA 2018“, daugėja ir įvairiausių gandų apie ten galimai pasirodančius naujus produktus. Jau kuris laikas plinta gandai ir apie Kinijos gigantės „Huawei“ planus pristatyti naująjį „Mate 20“ modelį, kuris visai neseniai pasirodė vienoje internetinėje parduotuvėje.

Skelbiama, jog „Huawei Mate 20“ pasižymės 6,3 colių įstrižainės AMOLED ekranu su Quad HD raiška. Kaip galima matyti nuotraukoje, išmanusis telefonas turės ekrano išpjovą ir ganėtinai siaurą rėmelį apatinėje dalyje. Tikėtina, jog šis „Huawei“ flagmanas taip pat turės ir 3D veido atpažinimo funkciją su pirštų antspaudų jutikliu ekrane.

Žvelgiant į kitas specifikacijas, vertėtų atkreipti dėmesį, jog „Mate 20“ modelis veiks su „Kirin 980“ procesoriumi, kuris dar nėra oficialiai pristatytas. Pranešama, jog šis flagmanas turės dvi skirtingas atminčių konfigūracijas – su pasirinktinai 6 GB ar 8 GB operatyviosios (RAM) bei atitinkamai 128 GB ir 256 GB vidinės atminties. Išmaniojo telefono veikimu rūpinsis 4200 mAh talpos baterija, o viduje suksis pagal „Android 9.0“ operacinę sistemą sukurtą „EMUI 9“ vartotojo sąsaja.

Kiek anksčiau buvo skelbta ir tai, jog „Huawei Mate 20“ turės tris kameras nugarėlėje, o viena iš jų pasižymės 40 MPx raiškos vaizdo jutikliu. Detalesnės kameros specifikacijos šiuo metu nėra žinomos. Pranešama, jog šis išmanusis telefonas kainuos nuo maždaug 878 eurų (999 JAV dolerių).

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.