Ilgai laukta „Facebook“ funkcija jau pasiekia vartotojus, „Android“ telefonų savininkams dar teks palaukti

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-30
Ilgai laukta „Facebook“ funkcija jau pasiekia vartotojus, „Android“ telefonų savininkams dar teks palaukti
0 Pasidalinimai
1686 Peržiūros

Socialinis tinklas „Facebook“ per pastaruosius metus sulaukė nemažai atnaujinimų, o tarp jų ir pasikeitimai dizaino srityje. Apie tai, jog šis socialinis tinklas įgaus tamsųjį dizainą (ang. dark mode), tačiau apie galimybę išbandyti šią funkciją daugumai tenka tik pasvajoti.

Kalbos apie tamsųjį dizainą netyla jau bent keletas mėnesių, o kiek anksčiau buvo pasirodžiusi „Facebook“ naudotojų su „Android“ telefonais, jog šis režimas pagaliau tapo prieinamas. Dabar analogiška informacija paplito ir iš „iPhone“ išmaniųjų telefonų savininkų.

„Facebook“ atstovų teigimu, naujasis tamsusis dizainas šiuo metu yra prieinamas tik labai nedideliam procentui vartotojų visame pasaulyje. Nors kol kas išlieka neaišku kada šis galimybė bus prieinama visiems socialinio tinklo lankytojams, tačiau panašu, kad galinčių išbandyti tamsųjį dizainą daugės tiek „iOS“, tiek ir „Android“ telefonų turėtojams.

Įdomu ir tai, jog dar vasario mėnesį analogišką dizainą įgavo „Facebook Lite“ aplikacija, tačiau pagrindinė programėlės versija ir toliau išlieka neatnaujinta. Žinoma, „Facebook“ atstovai vis didina vartotojų kiekį, kuris gali išbandyti naująjį režimą. Kaip jau minėjome, iš pradžių ši galimybė buvo prieinama tik kai kuriems „Android“ telefonų turėtojams, o dabar jau pastebima ir tarp „iPhone“ telefonų savininkų.

Verta paminėti ir tai, jog socialinis tinklas „Facebook“ taps paskutinė, to paties pavadinimo kompanijos, programėlė, kuri įgaus tamsųjį dizainą. Dar gerokai anksčiau tokią galimybę įgavo „Instagram“, „WhatsApp“, „Messenger“ ar mūsų jau minėta „Facebook Lite“ aplikacija.


Parašyti komentarą