„Instagram“ leis jums nusipirkti produktus neišeinant iš programėlės

Paskelbė:   Paulius | 2019-10-10
0 Pasidalinimai
7 Peržiūros

Vykdydamas nuolatinį komercijos plėtojimą, „Facebook“ dabar leidžia naudoti savo „Spark AR“ platformą, kad skaitmeniniu būdu leistu jums išbandyti daiktus, kuriuos galite įsigyti per „Instagram“. „Instagram“ patvirtino, kad pradėjo bandomąją programą, kurioje jūs galite patikrinti „Ray-Ban“ ir „Warby Parker“ akinius, bei kosmetiką iš „MAC“ ir „NARS“. Funkcionalumą galite pasiekti tiesiogiai iš sklaidos kanalų, parduotuvių puslapių ir istorijų. Jau dabar uždaroji beta versija siūlo populiarių prekės ženklų, kaip „Adidas“, „Nike“, „H&M“ ir „Kylie Cosmetics“ produktus.

Ši savybė taip pat leidžia eksperimentuoti su skirtingomis spalvomis ir modeliais. Pvz., galite pamatyt lūpų dažų pavyzdžius, kaip atrodo skirtingi atspalviai, bakstelėdami per spalvų paletę vartotojo sąsajos apačioje. Išbandę produktą, galite jį įsigyti neišeidami iš „Instagram“. Taip pat galima pakviesti draugus išbandyti ką nors per istorijas (angl. stories) ir tiesiogines žinutes. Norėdami patikrinti šią funkciją, jums reikės naujausios „Instagram“ versijos „iOS“ ar „Android“.

Nors atrodė neišvengiama, kad „Facebook“ ras būdą, kaip panaudoti „Spark AR“ gaminiams parduoti, bendrovė įdomių dalykų padarė ir su platforma. Rugpjūtį įmonė atidarė „Spark AR“, leisdama kiekvienam vartotojui susikurti savo papildytos realybės filtrus. „Instagram“ galite parsiūsti: (Android) ir (iOS)


Parašyti komentarą