Aiškėja naujojo „iPad Air 4“ galimybės: našumo rezultatai nustebins daugelį

Paskelbė:   Justas Stasiulaitis | 2020-10-04
Aiškėja naujojo „iPad Air 4“ galimybės: našumo rezultatai nustebins daugelį
0 Pasidalinimai
171 Peržiūros

Neseniai pristatytas „iPad Air 4“ yra pirmasis „Apple“ įrenginys su naujuoju „A14 Bionic“ procesoriumi, kuris taip pat turėtų būti diegiamas ir į „iPhone 12“ serijos telefonus ir naująjį „Apple TV“. Nors šie įrenginiai dar nėra pristatyti, šią savaitę anonimas pasidalijo naujojo „iPad Air 4“ rezultatais „Geekbench“ programėlėje, kuris leidžia mums atidžiau pažvelgti į A14 lusto našumą.

Pirmą kartą „Twitter“ vartotojo „Ice universe“ pastebėtas „Geekbench“ testas buvo atliktas naudojant „iPad Air 4“, kuriame veikia „iOS 14.0.1“. „Geekbench“ rezultatas buvo: 1583 taškai vieno branduolio našumui ir 4198 kelių branduolių. Tai reiškia, kad „A14“ procesorius pasižymi 42% geresniu vieno branduolio pajėgumu, nei „A12“ lustas, o kelių branduolių net 48%.

Šie skaičiai suteikia mums geresnę „iPhone 12“ pajėgumų apžvalgą. Palyginus su „iPhone 11“, jis nebus itin greitesnis ar pajėgesnis, tačiau jis išlaikys „iPhone“ kaip galingiausią išmanųjį telefoną rinkoje. Taip pat verta paminėti, kad „Apple“ gali pasiūlyti „iPhone 12“ su šiek tiek kitokiu „A14“ variantu, galingesniu nei „iPad Air 4“, nes „Geekbench“ rezultatas rodo 4 GB RAM ir kai kurie gandai nurodo, kad „iPhone 12“ turės 6 GB RAM.

Kitas „Apple“ nutekintojas, žinomas kaip „Fudge“, šiandien „Twitter“ pasidalijo tam tikra informacija apie „Apple“ strategiją sustiprinti „Apple Arcade“. Pasak „Fudge“, įmonė dirba su programuotojais, kad būtų galima pristatyti daugiau žaidimų, konkuruojančių su konsolės lygio žaidimais. Nutekintojas taip pat paminėjo, kad „Apple“ kūrė naujus, galingesnius „Apple TV“ modelius su A12Z lustu ir A14X lustu, taip pat ir naują žaidimų valdiklį.

 


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Internete plinta naujojo „Xiaomi Mi 7“ nuotraukos Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Aiškėja galima „LG G7“ flagmano pristatymo data bei specifikacijos Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Pasirodė galimai naujojo „LG G7“ telefono priekinės panelės nuotrauka Autorius: Lukas Snarskis
Patarimas
Kaip paslėpti įvairius failus išmaniajame „Android“ telefone? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Aiškėja dar vieno „Alcatel“ išmaniojo telefono specifikacijos Autorius: Admin

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga