„iPhone 12 Pro” gaus vieną svarbiausių „Samsung Galaxy S20” funkcijų

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-29
„iPhone 12 Pro” gaus vieną svarbiausių „Samsung Galaxy S20” funkcijų
0 Pasidalinimai
1234 Peržiūros

Dideliu ekrano atsinaujinimo dažniu galintys pasigirti telefonai rinkoje jau skačiuoja antrus metus. Ironiška, bet šią madą su 2017 metais debiutavusiu „iPad Pro” pradėjusios „Apple” išmaniuosiuse dažnis iki šiol siekia standartinius 60Hz. Tačiau tai netrukus turėtų pasikeisti.

Remdamasis patikimais šaltiniais, gerą reputaciją turintis informacijos nutekintojas „Ice Universe” praneša, jog rudenį pasirodysiantys „iPhone 12 Pro” ir „iPhone 12 Pro Max” turės 120Hz ekrano atsinaujinimo dažnį - būtent tiek siūlo „iPad Pro”, „Samsung Galaxy S20” serijos modeliai bei „OnePlus 8 Pro”.

Tokius gandus iš dalies patvirtina ir tai, kad kai kurie vartotojai, atsisiuntę bandomąją neseniai pristatytos „iOS 14” versiją, savo „iPhone 11 Pro Max” nustatymų „Accessibility” skiltyje pastebėjo keistą „Dynamic Effects” parinktį, leidžiančią užrakinti ekrano atsinaujinimo dažnį ties 60Hz. Tai reiškia, kad 120Hz naujuosiuose „iPhone” bus įjungtas pagal nutylėjimą.

Didesnis ekrano atsinaujinimo dažnis suteikia įvairių privalumų. Visų pirma, bet koks slinkimas ekrane yra kur malonesnis, todėl telefono naudojimosi patirtis atrodo sklandesnė ir greitesnė. Tai taip pat įvertins žaidėjai - daugiau hercų = daugiau kadrų per sekundę. Na, ir paskutinis pliusas, kuris „Apple” ir paskatino prieš keletą metų padidinti „iPad” atsinaujinimo dažnį - mažesnis vaizdo vėlavimas rašant „Apple Pencil” rašikliu. Beje, būtent šio aksesuaro palaikymą analitikai ateityje prognozuoja ir „iPhone” telefonams.

Pastarosios kelios dienos tiesiog kupinos su „iPhone 12” susijusių naujienų - paspaudę šią nuorodą galite sužinoti apie netikėtai mažas naujųjų „iPhone” kainas, o čia - apie nemalonų siurprizą jų dėžutėje.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Kinijos kompanija „Leagoo“ ketina pristatyti „iPhone X“ kopiją Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung” paaiškino, kokiomis svarbiausiomis savybėmis turi pasižymėti šių dienų flagmanai Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga