„iPhone 12” serijos telefonai dėžutėje atkeliaus ne tik be ausinių, bet ir be įkroviklio

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-28
„iPhone 12” serijos telefonai dėžutėje atkeliaus ne tik be ausinių, bet ir be įkroviklio
0 Pasidalinimai
3078 Peržiūros

„Apple” yra viena tų kompanijų, kurios kartais linkusios ignoruoti tai, ko pageidauja vartotojai. Bendrovė buvo viena pirmųjų praeityje atsisakiusių „Floppy” diskų skaitytuvo savo kompiuteriuose, vėliau sukėlė didžiulį pasipiktinimą „iPhone 7” panaikinusi ausinių jungtį, o netrukus, pasak specialistų, iš naujųjų „iPhone” dėžučių išims tiek ausines, tiek įkroviklius.

Šią daugeliui pirkėjų liūdną naujieną praneša Jungtinės Karalystės finansinių paslaugų įmonės „Barclays” analitikai. Jų teigimu, su „iPhone 12” pakuotėje atkeliaus tik „Lightning” tipo „USB” laidas, kas dar labiau nuskurdins ir taip jau ganėtinai asketišką dabartinių „iPhone 11” komplektaciją.

Priežasčių, kodėl „Apple” taip gali pasielgti yra net kelios. Visų pirma, kompanija stengiasi būti labai draugiška aplinkai, o vartotojų nepanaudoti telefonų priedai tikrai neprisideda prie gamtos gerovės. Kita, daug paprastesnė - „Apple” šiemet ketina pasiūlyti naujuosius „iPhone 12” už neregėtai mažą kainą (plačiau skaitykite čia), tad kiekvienas sutaupytas doleris taps aukso vertės. Na ir trečioji versija - „Apple” tiesiog nori užsidirbti daugiau pinigų atskirai parduodama įkroviklius ir belaides „AirPods” ausines.

Šiomis analitikų prognozėmis galima pasitikėti, nes „Barclays” teisingai išpranašavo, jog „iPhone XS” ir naujesnių „Apple” telefonų pakuotėse nebebus perėjimo iš Lightning į 3,5mm, o „iPhone 11” serijoje nebeliks „3D Touch” technologijos.

„Barclays” analitikai taip pat prognozuoja, jog „iPhone 12” serijos gamyba dėl su koronavirusų susijusių gamybos problemų vėluoja 6 savaitėmis, tačiau kompanija naujuosius telefonus pristatys kaip įprasta, rugsėjį.


Parašyti komentarą