„iPhone“ pristatymas greičiausiai nebus „didžiulis įvykis“

Paskelbė:   Justas Stasiulaitis | 2020-09-23
„iPhone“ pristatymas greičiausiai nebus „didžiulis įvykis“
0 Pasidalinimai
428 Peržiūros

„AT&T Communications“ generalinis direktorius Jeffas McElfreshas teigė, kad artėjantis 5G aprūpintų „iPhone 12“ modelių pasirodymas galų gale nebus „didžiulis įvykis“, o pramonės stebėtojai turėtų sušvelninti lūkesčius. Tikimasi, kad „Apple“ spalio mėnesį išleis ilgai lauktus 5G „iPhone 12“ įrenginius, tačiau pirmadienį McElfreshas kanalui „CNBC“ sakė, kad nereiktų dėti per daug vilčių.

"Aš visada bandžiau sušvelninti žmonių lūkesčius dėl 5G. Aš tikiu, kad pamatysite, kad daugelis vartotojų ir įsigys naujuosius „iPhone“, tačiau neprognozuočiau, kad tai bus didžiulis įvykis. Neabejotinai bus paslaugų teikėjų, kurie galės pasiūlyti 5G tinklą ir jo teikiamus greičius. Tačiau daugelis vartotojų naudosis 4G LTE paslauga, Manau, kad klientai taip pat atsižvelgdami į ekonominę situaciją, su kurią šiandien susiduriame visi, priims apskaičiuotą sprendimą, ar jiems verta pirkti naują telefoną."

Nors ataskaitos skiriasi, tikimasi, kad „Apple“ savo „iPhone 12“ ir „iPhone 12 Pro“ serijose pasiūlys tam tikro tipo 5G suderinamumą. „TF Securities“ analitikas Ming-Chi Kuo mano, kad visuose JAV modeliuose bus tiek „mmWave“, tiek žemos dažnių juostos 5G, nors kai kuriose ataskaitose teigiama, kad spartesnė „mmWave“ paslauga bus skirta tik aukštesnio lygio įrenginiams. Liepos mėnesį „AT&T“ paskelbė, kad jos žemo dažnio 5G tinklas yra prieinamas visoje šalyje. Greitesnė 5G paslauga, pagrįsta mmWave bangomis, prieinama pasirinktose vietovėse 35 JAV miestuose. Interviu su CNBC McElfresh taip pat atskleidė, kad AT&T jau dirba su „6G“ paslauga, kuri greičiausiai bus naudojama tiek daiktų internetui, tiek dirbtiniam intelektui vystyti.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
„Huawei P11“ turėtų pasižymėti įspūdingų duomenų kameromis, o pristatymas planuojamas „MWC 2018“ metu Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Apple prisipažino ribojanti senų „iPhone“ darbo spartą Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
2018 metų antroje pusėje planuojamas „Nokia 10“ pristatymas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Nuomonė
„Apple" skandalas : ar senesni „iPhone“ specialiai lėtinami? Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
„iOS 11“ operacinė naudojama jau 65% visų „iPhone“ įrenginių Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga