Ir vėl pasirodė naujos „Google Pixel 4a“ nuotraukos, artėja pristatymas?

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-03-08
Ir vėl pasirodė naujos „Google Pixel 4a“ nuotraukos, artėja pristatymas?
0 Pasidalinimai
120 Peržiūros

JAV milžinė „Google“ praėjusiais metais visus nustebino pristatydama pirmąjį savo vidutinės klasės „Pixel“ išmanųjį telefoną. „Google Pixel 3a“ iškart po išleidimo sulaukė didžiulio susidomėjimo, o jo pardavimai pralenkė net ir tų metų „Google“ flagmanus. Jau kuris laikas sklando kalbos ir apie antrąjį vidutinioką, kuris turėtų būti pristatytas šiemet.

Internete jau ne kartą pasirodė nuotraukos su galimai naujuoju „Google Pixel 4a“, o dabar turime ir ganėtinai kokybiškų naujų nuotraukų, kuriose šis išmanusis matomas ir su dėkliuku. Kaip galima matyti iš nuotraukų, įrenginys yra juodos spalvos, o jo įjungimo mygtukas – baltos spalvos. Naujausi vaizdai patvirtina ir tai, jog šis vidutiniokas turės ekrano iškirpimą, kuriame bus įmontuota asmenukėms skirta kamera.

https://twitter.com/techdroider/status/1236152797143285761

Nors nuotraukos ir neatskleidžia jokių naujojo „Pixel 4a“ specifikacijų, tačiau tikėtina, jog jis turės AMOLED ekraną, kaip ir visi kiti „Pixel“ telefonai. Išmaniojo nugarėlėje taip pat galime matyti pirštų antspaudų jutiklį. Deja, tačiau šis modelis ir toliau išliks tik su viena kamera. Įdomu ir tai, kad „Google“ gali sugrąžinti ir ausinių lizdą.

Kiek anksčiau, buvo tikimasi, kad „Google“ naująją vidutinės klasės telefoną pristatys „Google I/O 2020“ renginio metu, tačiau pastarasis visai neseniai buvo atšauktas dėl koronaviruso. Bent jau kol kas gamintojas nepaskelbė apie jokius kitus savo planus ir naujų kompanijos produktų pristatymą gaubia nežinia. Kaip bebūtų, labai tikėtina, kad JAV milžinė surengs internetinį pristatymą, ką šiuo metu renkasi daryti dauguma technologijų kompanijų.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga