Trečiadienis, lapkričio 21, 2018
Naujienos

Ir vėl pasirodė pranešimai apie naująjį „Bluboo S2“

55peržiūros(-ų)

Kinijos gamintojas „Bluboo“ dar vasario mėnesį ketino pristatyti išmanųjį telefoną su kameros moduliu viršutinėje jo dalyje. Tačiau visos kalbos apie „Bluboo S2“ jau kuris laikas buvo pamirštos, o panašų įrenginį neseniai pristatė kiti Kinijos gamintojai – „Vivo“ ir OPPO.

Visai neseniai oficialiame kompanijos „Youtube“ kanale atsirado naujas vaizdo reportažas apie seniau anonsuotą „Bluboo S2“. Panašu, jog kompanija dar nepamiršo savo planų ir toliau dirba ties šio išmaniojo kūrimu. Žinoma, ir toliau didžiausiu įrenginio pranašumu anonsuojamas jo ekranas, kuris leis išplėsti ekrano su korpusu santykį iki 91,16% bei kameros modulis.

Kompanijos „Bluboo“ atstovai teigia suradę unikalų sprendimą – besisukiojančia vaizdo kamerą. Ši technologija nušauna du zuikius vienu šūviu – jos dėka galima ženkliai pagerinti korpuso ir ekrano santykį bei tuo pačiu pagerinti priekinės kameros kokybė, nes iš tiesų ji nebus priekinė, o tiesiog į priekį atsukta galinga galinė kamera. Kolkas apie šią kamerą nėra žinoma daug, tačiau tikimasi, jog bus panaudotas „Sony“ 21 MPx raiškos vaizdo jutiklis.

Tiesa, kolkas ir toliau išlieka neaišku kada šis išmanusis telefonas bus pristatytas oficialiai. Tikimasi, jog greitu metu atsiras ir oficialios informacijos apie naujojo „Bluboo S2“ pristatymą bei specifikacijas.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.