Išmanusis laikrodis golfo žaidėjams? Taip, egzistuoja ir toks prietaisas

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-01-31
0 Pasidalinimai
19 Peržiūros

Išmaniųjų įrenginių gamintojas „Garmin“ išleido aukštesnės klasės „Approach S62“ GPS golfo laikrodį. Elegantiškame modelyje išsaugota informacija apie golfo aikštynus ir spalvoti žemėlapiai, kurie suteikia progą profesionaliau mėgautis aktyviu sportu, kuriuo ir Europoje ima domėtis vis daugiau žaidėjų. Naujojo laikrodžio dizainas pasižymi saulės šviesoje įžiūrimu  1,3 colių liečiamuoju ekranu, kuris yra 17 % didesnis už ankstesnįjį modelį, taip pat ir įbrėžimams atspariu rėmeliu. Taip kuriamas dizainas, kuris tiks ne tik golfo klubui, bet nešiojant laikrodį kasdien. „Approach S62“ užtikrina, kad golfą žaisite patogiai ir su malonumu, nes jame įdiegtos funkcijos, tokios kaip PlaysLike, Distance, Hazard View, Virtual Caddie, kurios suteikia galimybę analizuoti vėjo greitį, golfo aikštyno teritoriją ir žaidėjo ankstesnius smūgius, taip sudarant statistiką, kuri palengvins žaidimą ir leis juo mėgautis labiau.

„Garmin gali būti laikomas rinkos lyderiu golfo segmente.  Manau, kad puiki žinia yra ta, jog naujausiame „Approach S62“ yra didesnis ekranas, leidžiantis pažvelgti į spalvotus golfo aikštynų žemėlapius. Todėl visada galėsite rasti kelią, net jei pavyktų pasiklysti jums naujame golfo aikštyne ir susitelkti tik į savo pasirodymą.  Nors galima abejoti laikrodžių populiarumu kasdieniame gyvenime, esu įsitikinęs, kad tokio lygio prietaisai vaidins vis svarbesnį vaidmenį sporte ir bus vienas iš raktų į sėkmę“, - savo patirtimi dalijasi sporto žurnalistas ir golfo entuziastas Armandas Tripanas.

„Išmanusis laikrodis „Approach S62“ golfo žaidėjams suteikia geresnę prieigą prie svarbiausios informacijos nei kiti šiandien esantys rinkoje esantys laikrodžiai. Jis tiks visur - ne tik golfo klube, bet ir kasdien“, - teigė Danas Bartelis, „Garmin“ pasaulinės vartojimo prekių prekybos viceprezidentas. „Dėl mūsų naujos integruotos Virtual Caddie funkcijos ir išsamių golfo aikštynų žemėlapių, aukščiausios klasės golfo laikrodis tampa žaidimo partneriu, kuris jus pažins ir analizuos, ir suteiks jums progą susipažinti su maždaug 41 000 golfo aikštynų visame pasaulyje.“

Naujasis GPS golfo laikrodis rinkoje išsiskiria savo tikslumu ir galimybe padėti jums pasirinkti geriausią strategiją, gerinant žaidėjų pasiekimus.  Jei žaidimo metu nėra galimybės matyti vėliavos, „Approach S62“ PinPointer gali parodyti tikslią jos vietą.  Kita vertus, PlaysLike Distance leidžia koreguoti atstumą, kad kompensuotų smūgius įkalnėje ar nuokalnėje, o Hazard View žaidėjui parodo žemėlapyje matomas pavojingas vietas, pateikdami pagrindinę informaciją apie nutolusias vietas, kurių reikėtų vengti.  Tarp daugybės funkcijų yra ir Green View parinktis - laikrodis leidžia perkelti vėliavą, kur bebūtumėte golfo aikštyne, kad tiksliau nustatytumėte atstumą.  „Approach S62“ taip pat naudoja Autoshot analizatorių, kuris matuoja ir analizuoja fiksuotus smūgių atstumus.  Siekiant geresnių rezultatų, žaidimų stebėjimo funkciją galima susieti su pasirenkamaisiais „Approach CT10“ golfo lazdų jutikliais, kad būtų gaunama išsamesnė informacija apie žaidimą.

Aktyvesnieji žaidėjai turi galimybę daugiau sužinoti apie savo žaidimą, „Approach S62“ susieję su „Garmin Golf“ programėle, taip gaudami naują golfo žaidimų valdiklį.  Programėlė apskaičiuoja statistiką ir perduoda ją į laikrodį, kad vartotojai galėtų peržiūrėti meistriškumo įvertį, žaidimo lauką ir pataikymo procenti į santykį bei GIR potencialo santykį.  Tai suteikia galimybę analizuoti smūgius ir leidžia vartotojams dalyvauti lyderių lentelėse ir turnyruose su kitais žaidėjais iš viso pasaulio.

Į „Approach S62“ įtrauktos funkcijos, kurios bus naudingos ne tik golfo klube, bet ir kasdienėje veikloje, pavyzdžiui, riešinis pulso jutiklis, atspindintis vartotojo fizinio aktyvumo intensyvumą.  Laikrodyje yra įmontuotas „Pulse Ox“ jutiklis, kuris leidžia išmatuoti deguonies kiekį kraujyje, kad būtų galima geriau įvertinti bendrą sveikatą ir kūno rengybą. Laikrodis taip pat turi išmaniųjų pranešimų funkciją, kuri leidžia jums gauti el. laiškus, tekstinius pranešimus ir įspėjimus tiesiai laikrodžio ekrane, įskaitant veiklos stebėjimo funkcijas ir iš anksto nustatytus bėgimo, dviračių ir plaukimo veiklos profilius. „Garmin Pay“ bekontakčio atsiskaitymo sprendimas leidžia lengvai mokėti naudojantis „Approach S62“ - tai palengvina mokėjimą.

Golfo žaidėjai įvertins naujojo išmaniojo laikrodžio baterijos veikimo laiką - iki 20 valandų GPS režimu ir iki 14 dienų išmaniojo laikrodžio režimu. „Garmin Quickfit“ dirželiai leidžia lengvai pakeisti laikrodžio išvaizdą ir išlaikyti spalvą bei stilių renkantis odos, silikono, nailono ar titano modelius.  Savo ruožtu „Connect IQ Store“ laikrodžių vartotojams leis atsisiųsti individualiai pritaikytus laikrodžio ekrano fonus, programėles ir valdiklius, teikdami jiems galimybę visiškai mėgautis šiuo išmaniuoju laikrodžiu.

Aukštos klasės golfo laikrodis „Approach S62“ yra naujausias augančio „Garmin“ aktyvaus laisvalaikio segmento gaminys, orientuotas į technologijų plėtrą ir inovacijas, siekiant pagerinti vartotojų patirtį. Nesvarbu, ar tai bebūtų žygiai, medžioklė, bėgiojimas, kalnų dviračių sportas, golfas, nardymas ar naudojimasis palydoviniu ryšiu, „Garmin“ aktyvaus poilsio įrenginiai yra būtini visų lygių aktyvaus laisvalaikio entuziastams.


Parašyti komentarą