Įspūdingai atrodančio „Lenovo Legion“ laukti liko nebedaug: pristatymas turėtų įvykti jau kitą mėnesį, aiškėja daugiau telefono galimybių

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-11
0 Pasidalinimai
264 Peržiūros

Interneto platybėse jau kuris laikas sklandė gandas, kad „Lenovo“ gali pagaminti žaidimams skirtą išmanųjį telefoną, o pirmosios kalbos pasirodė dar vasario mėnesį. Kiek anksčiau, buvo pasirodę pirmosios šio flagmano nuotraukos, o po truputį aiškėja ir pagrindinės „Lenovo Legion“ specifikacijos bei galima pristatymo data.

Pastaruoju metu vis daugėjant naujojo „Legion“ išmaniojo telefono specifikacijų, tampa aišku ir tai, jog jo pristatymas jau visai ne už kalnų. Nors oficialios datos dar nėra paskelbta, tačiau manoma, kad šis flagmanas turėtų būti pristatytas jau kitą mėnesį. Numanoma, jog „Lenovo“ jau artimiausiu metu turėtų paskelbti oficialią spaudos konferencijos datą.

Kalbant apie šio išmaniojo telefono specifikacijas, naujausia informacija rodo, jog „Lenovo Legion“ gali veikti su „Qualcomm Snapdragon 865+“ procesoriumi. Tokie gandai verčia susimąstyti, nes dar gerokai anksčiau buvo pasirodę pranešimų, jog „Qualcomm“ šiemet neketina pristatyti patobulintos „Snapdragon 865“ versijos.

Reikėtų neatmesti ir galimybės, kad „Lenovo“ gali panaudoti ir įprastinę šio mikroschemų rinkinio versiją. Pasak keleto pranešimų Kinijos socialiniame tinkle „Weibo“, naujasis „Lenovo“ flagmanas pasieks daugiau nei 600000 taškų „AnTuTu“ teste. Tai būtų naujas galios karalius lenkiantis „iPhone 11 Pro Max“ surenkantį virš 462000 ir net dabar pirmą vietą užimantį „ROG Phone 2“ su 507051 taškais.

Kiek anksčiau, „Lenovo“ atstovai jau patvirtino, jog žaidimų mėgėjams skirtas „Legion“ modelis pirkėjus pasieks ir su įspūdinga greitojo įkrovimo technologija, kurios sparta sieks net 90W. Tai reiškia, kad po oficialaus pristatymo šis išmanusis telefonas taps greičiausiai įkraunamu telefonu rinkoje. Primename, kad šiuo metu šiuo klausimu pirmauja „Oppo“, kuri yra pristačiusi keletą įrenginių su 65W greituoju krovimu.

Dar iš anksčiau žinome, kad šio flagmano ekranas palaikys 144 Hz atsinaujinimo dažnį, telefone bus naudojama LPDDR5 operatyvioji atminties bei UFS 3.0 vidinė talpykla. Pranešama ir tai, jog „Lenovo“ ketina panaudoti 64 MP raiškos pagrindinę kamerą, o kartu su ja ir 16 MP raiškos plataus kampo sensorius. Priekinėje išmaniojo dalyje turėtumėme rasti 20 MP kamerą asmenukėms.

Primename, jog „Lenovo“ kuriamas išmanusis telefonas neseniai pasirodė ir reklaminiame vaizdo klipe, kuris atskleidžia ganėtinai originalų šio flagmano dizainą. Bene įdomiausios detalės – dviguba kamera nugarėlėje įmontuotą per vidurį, o išlendantis asmenukių mechanizmas – šoninėje briaunoje.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Lenovo Legion Pro