Įspūdingas kainos kritimas: „Samsung Galaxy S20 Ultra” jau galima įsigyti 500 eurų pigiau

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-14
Įspūdingas kainos kritimas: „Samsung Galaxy S20 Ultra” jau galima įsigyti 500 eurų pigiau
0 Pasidalinimai
5880 Peržiūros

Jeigu sekate išmaniųjų telefonų kainas, greičiausiai pastebėjote, jog „Samsung” flagmanai yra vieni labiausiai nuvertėjančių. Nieko nuostabaus - gamintojas dažnai taiko įvairias akcijas, sudaro išskirtines sąlygas įsigyti jo telefonus operatoriaus salone ar tiesiog už tą pačią sumą išmaniojo pirkėjui pasiūlo daugybę vertingų duomenų. Visgi vasarį debiutavęs „Samsung Galaxy S20 Ultra” flagmanas yra čempionas blogąja prasme - jo kaina nusirito įspūdingai greitai.

eBay.com svetainėje šiuo metu galima įsigyti visiškai naują „Galaxy S20 Ultra” įrenginį už vos 909,99 dolerio (800 eurų). Primename, kad šis telefonas rinkoje debiuto metu prekybininkų lentynose kainavo 1200-1300 eurų, tad vos per kelis mėnesius jo kaina nukrito įspūdingais 500 eurų.

Kalbant apie šį pasiūlymą, svarbu paminėti, jog tai yra tarptautinei rinkai skirtas modelis, turintis dviejų SIM kortelių palaikymą ir „Exynos”, o ne „Snapdragon” procesorių, kuris siūlomas JAV ir Pietų Korėjos rinkose. Kitas svarbus momentas - telefonas yra Jungtinėse Amerikos Valstijose, tad lietuviams jo įsigyti nepavyks, žinoma, nebent turite ten gyvenančių giminaičių ar draugų.

Beje, jei manote, kad pardavėjas yra koks nors aferistas - labai klystate. „eBay” sistemoje jo reitingas siekia 99,7% ir yra paremtas net 100 tūkstančių teigiamų įvertinimų.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy S20 Ultra

Aliexpress