Įspūdingiausio metų telefono belaukiant: pasirodė oficialios „Legion“ nuotraukos, laukti liko nebedaug

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-18
0 Pasidalinimai
183 Peržiūros

Interneto platybėse jau kuris laikas sklandė gandas, kad „Lenovo“ gali pagaminti žaidimams skirtą išmanųjį telefoną, o pirmosios kalbos pasirodė dar vasario mėnesį. Dabar jau žinoma, jog naujasis „Lenovo Legion“ oficialiai bus pristatytas liepos 22 dieną, o visai neseniai Kinijoje buvo atsiradusi galimybė ir rezervuotis šį, dar nepristatytą flagmaną.

Kinijoje žaidimų gerbėjams skirtas išmanusis telefonas ir vėl prieinamas išankstiniai rezervacijai, o kartu su juo pasirodė ir pirmosios oficialios nuotraukos, kurios atskleidžia „Legion“ modelio nugarėlės bei priekinės dalies dizaino subtilybes. Įdomu tai, jog rezervacijoje pateikiamas įrenginys vadinamas kaip „Lenovo Legion Gaming Phone Pro“, o tai sufleruoja, kad „Lenovo“ galimai ruošia du variantus – įprastinį ir „Pro“.

Kaip bebūtų, pažvelkime į naujausias dizaino nuotraukas. „Lenovo Legion“ nugarėlė papuošta dviejų spalvų kombinacija – juoda ir raudona, o taip pat matomas ir telefono modelio pavadinimas bei šios serijos simbolis. Nugarėlės viduryje nesunku pastebėti ir dvigubą kamerą, o prie simbolio nesunkiai pastebima ir dvigubo tono LED blykstė. Dešinėje šio flagmano pusėje – specialūs žaidimams skirti mygtukai, o taip pat ir išslenkantis kamerų mechanizmas.

Kalbant apie šio išmaniojo telefono specifikacijas, naujausia informacija rodo, jog „Lenovo Legion“ gali veikti su „Qualcomm Snapdragon 865+“ procesoriumi. Pasak keleto pranešimų Kinijos socialiniame tinkle „Weibo“, naujasis „Lenovo“ flagmanas pasieks daugiau nei 600000 taškų „AnTuTu“ teste. Tai būtų naujas galios karalius lenkiantis „iPhone 11 Pro Max“ surenkantį virš 462000 ir net dabar pirmą vietą užimantį „ROG Phone 2“ su 507051 taškais.

Kiek anksčiau, „Lenovo“ atstovai jau patvirtino, jog žaidimų mėgėjams skirtas „Legion“ modelis pirkėjus pasieks ir su įspūdinga greitojo įkrovimo technologija, kurios sparta sieks net 90W. Dar iš anksčiau žinome, kad šio flagmano ekranas palaikys 144 Hz atsinaujinimo dažnį, telefone bus naudojama LPDDR5 operatyvioji atminties, kurios kiekis gali siekti net 16 GB, bei UFS 3.0 vidinė talpykla. Pranešama ir tai, jog „Lenovo“ ketina panaudoti 64 MP raiškos pagrindinę kamerą, o kartu su ja ir 16 MP raiškos plataus kampo sensorius. Priekinėje išmaniojo dalyje turėtumėme rasti 20 MP kamerą asmenukėms.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Lenovo Legion Pro