Jau galima įsigyti prabangiausią „Sony” telefoną: kaina kelia klausimą, ar kompanija neišprotėjo?

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-05-21
Jau galima įsigyti prabangiausią „Sony” telefoną: kaina kelia klausimą, ar kompanija neišprotėjo?
0 Pasidalinimai
3697 Peržiūros

Dar šių metų vasario mėnesį „Sony” iškilmingai pristatė „Xperia 1 II” flagamaną. Pirmieji žurnalistų įspūdžiai buvo pakankamai teigiami, tačiau kompanija dėl nežinomų priežasčių vis delsė pradėti jo masinę prekybą. Netgi buvo pasigirdę spekuliacijų, kas šis modelis išvis nepasieks rinkos, tačiau visas jas išsklaidė pati bendrovė, šiandien paskelbusi apie išankstinių užsakymų pradžią JAV ir Europoje.

Nyderlanduose 8GB operatyviosios ir 256GB vidinės atminties turintį variantą galima įsigyti už žadą atimančius 1199 eurus - tai ypač didelė suma tokiam pastaruoju metu buksuojančiam gamintojui kaip „Sony”, kurios sau leisti nedrįsta net „Huawei” ir „Apple”, kurios sekasi nepalyginamai geriau. Žinoma, norėdama šiek sumažinti vartotojų nepasitenkinimą kompanija nemokamai prideda kokybiškas „Sony WH-1000XM3” belaides ausines, kurių vertė siekia 280 eurų. Planuojama, kad platesnė prekyba prasidės birželį.

Žinoma, dejavimus dėl kainos galima motyvuoti tam tikrais išties išskirtiniais telefono bruožais. Pavyzdžiui, „Sony Xperia 1 II” yra vienintelis flagmanas šiuo metu, kuris siūlo 21:9 kraštinių santykio OLED ekraną, kurio raiška siekia 4K standartą (3860 x 1644 pikselių). Taip pat „Sony” atsižvelgė į vartotojų dejones ir sugrąžino HiFi palaikančią ausinių jungtį - analogišką sprendimą pasiūlyti šiuo metu gali nebent „LG” flagmanai. Pridėkime dar ir neblogą kamerų rinkinį su „ZEISS” optika, kurį giria profesionalai (plačiau) bei galingą „Snapdragon 865” procesorių ir turime išties neblogą premium klasės atstovą.

Tačiau kyla klausimas - ar tikrai pasaulyje yra pakankamai „Sony” fanų, kurie už 1200 eurų ryžtųsi įsigyti ypatingą, tačiau nuo pigesnių konkurentų, tokių kaip „OnePlus 8 Pro” ar „Samsung Galaxy S20+”, pernelyg nenutolstantį „Xperia 1 II”? Ar tik neatsitiks taip, kaip su „Samsung”, kuri buvo priversta sumažinti „Galaxy S20” flagmanų kainas dėl mažų pardavimų tokiomis sudėtingomis ekonominėmis sąlygomis.

Plačiau apie „Sony Xperia 1 II” galite paskaityti čia. Ar pirktumėte šį telefoną už 1199 eurus? Laukiame jūsų nuomonių komentaruose.

Šaltinis: GSMarena

Parašyti komentarą