Jau galima užsisakyti naujus „Samsung“ produktus, kainos gali ir nustebinti

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-06
Jau galima užsisakyti naujus „Samsung“ produktus, kainos gali ir nustebinti
0 Pasidalinimai
965 Peržiūros

Vakar, trečiadienį (08.05), Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ pristatė naujausius „Galaxy Note20“ serijos flagmanus, o kartu su jais ir keletą kitų įdomių produktų. Daugelį jų, jau dabar galima užsisakyti didžiausių ryšio operatorių salonuose ar internetinėse svetainėse.

„Telia“

 „Telia“ jau priima abiejų naujųjų telefonų išankstinius užsakymus. „Galaxy Note20“ Lietuvoje kainuoja 969 Eur, o „Galaxy Note20 Ultra“ – 1319 Eur. Be to, iš anksto užsisakę „Note20“ dovanų gaus 169 eurų vertės belaides ausines „Samsung Galaxy Buds+“, o „Note20 Ultra“ pirkėjai – trečiadienį pristatytas išskirtinio dizaino belaides ausines „Samsung Galaxy Buds Live“ (jų kaina – 199 Eur). Įrenginiai iš anksto juos užsakiusiems žmonėms bus pristatomi nuo rugpjūčio 14 dienos, o „Telia“ salonų lentynose jų laukiama nuo rugpjūčio 21 dienos. 

„Galaxy Note20“ seriją galima drąsiai vadinti viena laukiamiausių šių metų išmaniųjų premjerų. Šie telefonai ir toliau stebina savo universalumu: jų galia, talpiausia iki šiol baterija, unikalus „S Pen“ rašiklis ir erdvus ekranas užtikrina produktyvumą, išlaisvina kūrybiškumą ir įtraukia, ką bedarytumėte, nuo darbo su dokumentais iki žaidimų“, – sako „Telia“ telefonų kategorijos vadovė Rimantė Marcišauskienė.

Tiek išankstinės prekybos metu, tiek įrenginiams pasiekus parduotuvių lentynas pirkėjai gali pasinaudoti specialiu pasiūlymu ir, grąžinę seną įrenginį, gauti jo vertės nuolaidą ir dar 150 eurų papildomą premiją naujam „Samsung“ išmaniajam. 

41 mm skersmens ciferblato laikrodis „Watch 3“ pas „Telia“ kainuoja 429 eurus, o 45 mm „Watch 3“ versija – 459 eurus. Abiem atvejais, užsisakius iš anksto, dovanų pridedamas 99 eurų vertės „Samsung“ belaidis įkroviklis „Duo Pad“. Ausinės „Galaxy Buds Live“ Lietuvoje kainuoja 199 eurus. Tiek jas, tiek laikrodžius užsisakiusieji iš anksto gaus nuo rugpjūčio 14 dienos.

Planšetinis kompiuteris „Samsung Tab S7“ su 11 colių įstrižainės ekranu Lietuvoje kainuos 819 eurus, o didesnis (12,4 colio) jo brolis „Tab S7+“ – 1119 eurus. Planšetes, kaip ir kitas trečiadienį „Samsung“ pristatytas naujoves, „Telia“ salonuose bus galima rasti nuo rugpjūčio 21 dienos. 

„Tele2“

„Visuomet stengiamės savo klientams pristatyti pačius naujausius įrenginius. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti rinkos lyderių naujienas ir suteikti galimybę jas įsigyti iš anksto“, – sako Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Naujausius „Samsung“ flagmanus įsigyti galima savo išankstinius užsakymus užregistravus internetinėje svetainėje www.tele2.lt iki rugpjūčio 20 d. 23 val. 59 min. Užsakymų atsiėmimas bus vykdomas nuo rugpjūčio 14 d. Oficiali prekyba išmaniaisiais prasidės dar po savaitės – rugpjūčio 21 dieną.

Klientai galės rinktis iš dviejų naujosios serijos išmaniųjų modelių. Išmanųjį „Galaxy Note 20“ su 256 GB vidine atmintimi užsisakyti galima už 969 Eur, o tokios pačios atminties talpos „Galaxy Note 20 Ultra“ – už 1319 Eur.

Pirmąjį modelį galima rinktis iš mistinės bronzinės (angl. mystic bronze), mistinės pilkos (angl. mystic gray) ir mistinės žalios (angl. mystic green) spalvų, o „Galaxy Note 20 Ultra“ – iš mistinės juodos (angl. mystic black) arba mistinės bronzinės spalvų.

Iš anksto užsisakius modelį „Galaxy Note 20“ papildomai dovanų – bevielės ausinės „Galaxy Buds+“ už simbolinę 1 ct priemoką (dovanos vertė – 169 Eur). Pateikusiems išankstinį  „Galaxy Note 20 Ultra“ užsakymą už 1 ct dovanojamos ausinės „Galaxy Buds Live“ (dovanos vertė – 199 Eur).

Kartu su naujaisiais flagmanais pristatyti planšetiniai kompiuteriai „Samsung Galaxy Tab S7“ ir „Samsung Galaxy Tab S7+“ bei išmanusis laikrodis „Galaxy Watch“. 

Išankstinio užsakymo metu įsigijusiems pasirinktą naujo planšetinio kompiuterio modelį, už 1 ct dovanų skiriamas jo dėklas, o užsisakiusiems išmanųjį laikrodį, dovanojamas dvigubas belaidis įkroviklis „Samsung Dual Wireless Charger“ už simbolinę 1 ct priemoką.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20 Ultra

Aliexpress

Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20

Aliexpress