Antradienis, gruodžio 11, 2018
Naujienos

Jau žinomos galimos „Samsung Galaxy S10+“ specifikacijos ir dizainas

357peržiūros(-ų)

2018 metams artėjant link pabaigos – nebetyla kalbos apie kitąmet planuojamus pristatyti išmaniuosius telefonus, o bene daugiausiai diskusijų šiai dienai kelia naujieji „Samsung“ flagmanai. Pietų Korėjos milžinė savo naujuosius flagmanus dažniausiai pristato vasario pabaigoje, o jau kuris laikas sklandžiusius gandus apie „Galaxy S10“ modelį papildė ir kito flagmano „Samsung Galaxy S10+“ informacija.

Internete visai neseniai pasirodė @OnLeaks paskelbtas vaizdo įrašas su galimu naujojo „Galaxy S10+“ vaizdu. Kaip galima matyti klipe, naujasis „Samsung“ flagmanas vis dar turės ausinių jungtį, o nugarėlėje rasime trigubą kamerą. Bene įdomiausia dalis yra ta, jog telefone nematyti pirštų antspaudų jutiklio, o tai galėtų reikšti, kad jis bus įmontuotas ekrane. Kalbant apie ekraną – matome, jog šis modelis turi „Infinity-0“ tipo ekraną su priekine kamera, kuri įmontuota dešiniajame kampe.

Pranešama, jog naujasis „Samsung Galaxy S10+“ turėtų pasižymėti 6,44 colių įstrižainės AMOLED ekranu. Tikėtina, jog išmanusis telefonas veiks su „Exynos 9820“ arba „Qualcomm Snapdragon 8150“ procesoriumi, priklausomai nuo regiono, bei turės 6 GB arba 8 GB operatyviosios atminties. „Galaxy S10+“ telefono nugarėlėje turėtų būti įmontuoti du 16 MPx raiškos ir vienas 13 MPx raiškos vaizdo jutikliai, o priekinė kamera pasižymės 8 MPx raiškos jutikliu.

Ir nors kol kas visa ši informacija nėra oficialiai patvirtinta, tačiau @OnLeaks yra žinomas kaip labai patikimas šaltinis. Kiekvienais metais jų paskelbta informacija bent jau iš dalies atitinka tai ką vėliau pristato dauguma gamintojų. Tiesa, verta paminėti ir tai, jog „Samsung“ flagmanas turės 3700 mAh talpos bateriją bei veiks su „Android 9 Pie“ operacinės sistemos versija.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.