Jau žinomos „Sony Xperia 2“ dizaino savybės ir dalis specifikacijų, didelių pasikeitimų nerasime

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-09-03
0 Pasidalinimai
16 Peržiūros

Rugsėjo 5 dieną kompanija „Sony“ turėtų pristatyti naująjį savo flagmaną. Berlyne vykstančios parodos „IFA 2019“ metų gamintojas ruošiasi atskleisti visas kortas apie naująjį „Sony Xperia 2“ išmanųjį telefoną, tačiau iki pristatymo likus dar dviem dienoms – jau žinomos kai kurios pagrindinės jo savybės.

Vienam vokiečių tinklaraščių pasirodė ne tik naujojo „Sony“ flagmano nuotraukos, tačiau ir atskleistos visos pagrindinės jų savybės. Pranešama, jog „Xperia 2“ pasižymės 6,1 colių įstrižainės ekranu ir tai iš esmės yra vienintelis skirtumas nuo praėjusiais metais pasirodžiusio „Xperia 1“. Kaip ir praėjusių metų modelis, taip ir šis, turės pirštų antspaudų jutiklį įmontuotą šoninėje briaunoje, o taip pat ir papildomą kameros mygtuką.

Kaip galima matyti iš nuotraukų, įrenginys turės nedidelį ekrano rėmelį viršutinėje dalyje, kur bus įmontuotas garsiakalbis ir priekinė kamera. Siaurą rėmelį galima įžiūrėti ir apatinėje dalyje. „Xperia 2“ nugarėlėje turės trigubą kamerą, kuri šįsyk bus įmontuota kairės pusės viršuje, o virš jos – LED blykstė.

Naujasis „Sony Xperia 2“ veiks su „Qualcomm Snapdragon 855“ procesoriumi bei turės 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties, kurią dar bus galima praplėsti ir atminties kortele. Labai tikėtina, jog tai yra tik viena iš kelių skirtingų atminties konfigūracijų.

Kaip jau minėjome, oficialus „Sony Xperia 2“ flagmano pristatymas įvyks jau rugsėjo 5 dieną Berlyne, o tuomet ir paaiškės detalios šio išmaniojo telefono specifikacijos ir kitos savybės.


Parašyti komentarą