JAV kompanijos nenori derėtis dėl „Huawei“ 5G technologijos įsigijimo

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-11-08
0 Pasidalinimai
7 Peržiūros

Per paskutiniuosius mėnesius girdėjome pranešimus, jog Kinijos technologijų gigantė „Huawei“ yra pasiruošusi parduoti prieigą prie savo 5G ryšio technologijos įmonėms iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Paskutinio viešo pasisakymo metu, kompanijos generalinis direktorius Renas Zhengfei dar kartą patvirtino, jog norėtų parduoti technologiją kompanijoms iš Amerikos, tačiau kol kas neatsirado nei viena suinteresuota ir deryboms pasiruošusi įmonė.

Pats R.Zhengfei teigė: „Tai labai svarbus ir sudėtingas sprendimas, Amerikos kompanijos turi gerai apie tai pagalvoti. Kai atsiras rimtai susidomėjusi įmonė, mes surasime investicinį banką, kuris padės paruošti kontraktą ir įvykdyti transakciją.“

Atsakydamas į klausimą, kodėl 5G technologijos prieigą nori parduoti būtent JAV kompanijoms, R.Zhengfei išskyrė, jog sveika konkurencija yra gerai. Anot jo, JAV  šiuo metu atsilieka 5G ryšio vystymo lenktynėse. Tiek Europa, tiek Pietų Korėja ir Japonija turi savo 5G ryšio technologiją, todėl natūralu, jog Amerika yra vienintelis realus pirkėjas. Dar viena ne ką mažiau svarbi priežastis – atkurti bendradarbiavimą tarp JAV ir Kinijos kompanijų.

Jei įmonė iš JAV nusipirktų šią technologiją iš „Huawei“, pastaroji galėtų įsitikinti, jog ši yra švari ir skaidri. Pats R.Zhengfei mano, jog problemos dėl pardavimo kyla ne dėl per mažo intereso iš verslo pusės, o dėl politinių srovių.


Parašyti komentarą