JAV muitinė apsijuokė: galvojo, kad konfiskavo padirbtus „Apple“ ausinukus, o tai buvo visai kas kita

Paskelbė:   Justas Stasiulaitis | 2020-09-14
JAV muitinė apsijuokė: galvojo, kad konfiskavo padirbtus „Apple“ ausinukus, o tai buvo visai kas kita
0 Pasidalinimai
1255 Peržiūros

Gali būti sunku atskirti „Apple AirPod“ ir daugelį į juos panašių ausinių, tačiau atkreipti dėmesį į įpakavimą, būtų puiki pradžia. Praeitą naktį JAV muitinės ir pasienio apsauga tviteryje išdidžiai pranešė, kad jos pareigūnai „neseniai iš Honkongo konfiskavo 2000 padirbtų „Apple AirPod“ ausinių, kurių vertė siekė 398 tūkst. USD (apie 335 tūkst. eur), jei jie būtų tikri“. Taip pat buvo paskelbtas pranešimas spaudai apie situaciją, kuriame giriami muitinės pareigūnai už tai, kad „kasdien apsaugo Amerikos visuomenę nuo įvairių pavojų“, ir sakoma, kad „šių padirbtų ausinių perėmimas tiesiogiai atspindi budrumą ir atsidavimą misijos sėkmei“.

Vienintelė problema yra ta, kad, remiantis pačios agentūros nuotraukomis, konfiskuoti produktai yra „OnePlus Buds“ - gabenami dėžutėje, kurioje aiškiai tai pasakyta. Tačiau JAV muitinė su pasididžiavimu „Twitter“ parašė „Tai ne obuoliai“, tarsi jos žmonės būtų nuostabiai aptikę suklastotą XVIII amžiaus meno kūrinį. Neaišku, ar visi 2000 konfiskuotų vienetų buvo „OnePlus Buds“, nors muitinės vaizdai neverčia abejotini. Ausinės atkeliavo iš Honkongo ir rugpjūčio 31 d. buvo areštuoti JFK oro uoste rašoma pranešime spaudai. Jei visos konfiskuotos "klastotės" būtų „OnePlus Buds“, tai JAV muitinės matematika truputi prasilenkia su realybe, nes šių ausinių bendra vertė siekia tik 158 tūkst. USD (apie 133 tūkst. eur)

Sunku suprasti, kas paskatino JAV muitinė konfiskuoti šias prekes, išskyrus jų bendrą „AirPods“ dizainą. Taip, „Apple“ sukurtu dizainu dabar naudojasi daugelis rinkoje esančių belaidžių ausinių modelių. Pranešime spaudai nėra net minimas „OnePlus“ pavadinimas ir nėra aišku, ar pareigūnai žinojo, į ką žiūrėjo. 

Bet vėlgi, ant dėžučių, kurios matosi nuotraukose aiškiai matosi užrašai „OnePlus Buds“. Iš pažiūros nėra jokių gudrybių, bent jau su konfiskuotais produktai. Jei siuntoje turėjo būti „AirPods“, tai jau kita istorija.


Parašyti komentarą