Jūsų „Instagram” žinutės gali nebepasiekti adresato: platformoje įvestos naujos taisyklės

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2021-04-22
Jūsų „Instagram” žinutės gali nebepasiekti adresato: platformoje įvestos naujos taisyklės
0 Pasidalinimai
202 Peržiūros

Prieš keletą metų išpopuliarėjus „Instagram” platformai, joje sparčiai pradėjo daugėti užgaulaus ir nepadoraus turinio. Kadangi tai kenkia visiems socialinio tinklo vartotojams, o ypač jį pamėgusiems paaugliams, „Facebook” šia problema susirūpino ir dar vasarį paskelbė apie planuojamus pokyčius, kurie netrukus pradės veikti kai kuriose šalyse. „Instagram” nuo šiol filtruos privačias žinutes ir blokuos naudojimo taisykles pažeidusiųjų paskyras.

„Instagram” valdanti „Facebook” pažymi, kad privačios žinutės, kurių turinys bus diskriminuojantis ar žeidžiantis, nuo šiol automatiškai keliaus į atskirą aplanką, kuris bus paslėptas. Jį vartotojas peržiūrėti galės tik specialiai atidaręs, taip pat jam bus suteikiama galimybė šias žinutes ištrinti ir apie jas pranešti socialinio tinklo vadovybei.

Skelbiama, jog filtravimo algoritmai sukurti bendradarbiaujant su garsiausiomis pasaulio organizacijomis, kovojančiomis su diskriminacija ir patyčiomis. Vartotojui taip pat papildomai bus suteikiama galimybė pasirinkti norimus filtruoti žodžius žinutėse, kas turėtų suteikti maksimalią apsaugą nuo nepageidaujamo turinio.

Kitas įrankis, kurį įdiegė „Facebook” - galimybė užblokuoti ne tik tam tikrą paskyrą, bet ir visas kitas anketas, kurias po užblokavimo gali susikurti vartotojas, galimai norėdamas toliau priekabiauti prie aukos. Socialinio tinklo vadovybė skelbia, kad tokį pakeitimą leidžia „Instagram” elgesio kodeksas, kuriama pažymima, kad užblokuotiems asmenims neleidžiama kurti naujų paskyrų.

Šios funkcijos pasieks kelis regionus jau artimiausiomis savaitėmis, tačiau „Instagram” tikslių valstybių pavadinimų neįvardijo. Tikėtina, jog jos dar šiemet pradės veikti visame pasaulyje.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl ne visi telefonai su „Android“ turi lietuvių kalbą ir ar galima ją pridėti? Autorius: Admin
Naujiena
„OnePlus 6“ gali būti pristatytas su pirštų antspaudų jutikliu po ekranu Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Sulenkiamas „Samsung Galaxy X“ telefonas gali būti pristatytas metų pabaigoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Aiškėja galima „LG G7“ flagmano pristatymo data bei specifikacijos Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Pasirodė galimai naujojo „LG G7“ telefono priekinės panelės nuotrauka Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo