Kažkada itin galingai kompanijai HTC artėja paskutinioji? Pajamos vos per mėnesį krito beveik dvigubai

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-11-08
0 Pasidalinimai
6 Peržiūros

Per pastaruosius dešimt metų HTC patyrė tokį nuopuolį, jog daugumai jau turbūt ir sunku prisiminti tuos auksinius laikus, kai tai buvo vienas didžiausių telefonų gamintojų. Kompanijos vadovai neslepia ambicijų sugrįžti į elitą, tačiau finansinės ataskaitos rodo visai kitokius rezultatus ir sufleruoja, jog tai yra ir bus neįtikėtinai sunki užduotis.

Pranešama, jog spalio mėnesį HTC pajamos siekia 21,6 mln. JAV dolerių. Lyginant su ankstesnius mėnesiu, matomas net 48,58 proc. pajamų kritimas. HTC rugsėjo mėnesio pajamos siekė 42 mln. JAV dolerių. Labiausiai stebina tai, kad taivaniečių kompanija prieš keletą mėnesių pristatė keletą nebrangių išmaniųjų telefonų, tačiau tai niekaip nepadeda nei didinti pardavimų nei pelningumo.

Anksčiau buvo skelbiama, jog HTC 2019 metais siekia padidinti užimamą rinkos dalį, tačiau akivaizdu, kad šis planas patyrė fiasko. Tiesa, nemažai vilčių yra dedama į naująjį įmonės vadovą Yves Maitre, kuris visai neseniai ganėtinai skeptiškai pasisakė apie HTC planus kurti išmaniuosius telefonus.

Kaip teigia kompanijos vadovas, HTC ketina daugiau dėmesio skirti virtualiai realybei bei ketina visiškai sustoti kurti inovatyvius sprendimus išmaniesiems telefonams.  Tiesa, tai nereiškia, jog yra visiškai atsisakoma pristatinėti naujus telefonas. Gamintojas netolimoje ateityje ketina išleisti aukštos klasės telefoną su 5G ryšio technologijos palaikymo funkcija.


Parašyti komentarą