Ketvirtos kartos „Google Pixel“ telefonai galimai turės net penkias kameras

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-07-10
0 Pasidalinimai
7 Peržiūros

JAV milžinė „Google“ po truputį ruošiasi artėjančiam naujų „Google Pixel“ išmaniųjų telefonų pristatymui, o kartu su tuo – daugėja ir įvairiausių gandų apie šios serijos įrenginius. Nors dauguma pasirodančios informacijos yra gandų lygyje, tačiau yra žinoma ir keletas oficialių detalių.

„Google“ oficialiai patvirtino, jog „Google Pixel“ turės kamerų kvadratą nugarėlėje. Tiesa, kol kas nėra aišku kas tiksliai jame bus įmontuota. Kiek anksčiau buvo pasirodžiusi informacija, jog jame turėtų būti triguba kamera, o tai patvirtina ir žemiau esantis vaizdo įrašas. Įdomu tai, jog su „Android Q“ versija pasirodęs „Google Camera“ atnaujinimas, deja, tačiau nepateikia jokios užuominos apie galimai egzistuojantį gylio jutiklį.

https://www.youtube.com/watch?v=BhXqjNvOB_c

Kaip galima matyti iš pateikto įrašo, „Google Pixel 4 XL“ nugarėlėje turės didelį kvadratą, kuriame bus įmontuoti trys kameros sensoriai ir dvigubo tono LED blykstė. Tikėtina, jog pirmoji kamera bus įprastinė, antroji – plataus kampo, o trečiasis – gylio jutiklis. Priekinėje dalyje galima matyti dvigubą kamerą, kurią tikriausiai sudarys pagrindinis bei 3D veido atpažinimui skirtas sensorius.

Akivaizdu ir tai, jog „Google Pixel“ praras ir dviejų spalvos tonų nugarėlės akcentą ir vietoj to, visa nugarėlė bus padengta vienos spalvos stiklu. Apatinėje telefono dalyje rasime C tipo USB lizdą ir tikriausiai nieko nebenustebins tai, jog nerasime 3,5 mm ausinių jungties. Panašu, jog naujieji „Google“ flagmanai praras vieną jiems būdingą savybę – tai priekinėje dalyje įmontuotus garsiakalbius. Dabar galima matyti tik vieną tokį, kuris turėtų būti greta įkrovimo lizdo.


Parašyti komentarą