Kinai išpirko beveik visus naujus „iPhone 12“ telefonus: tokio populiarumo nesitikėjo net ir „Apple“

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-18
Kinai išpirko beveik visus naujus „iPhone 12“ telefonus: tokio populiarumo nesitikėjo net ir „Apple“
0 Pasidalinimai
1982 Peržiūros

JAV milžinė „Apple“ šios savaitės pradžioje pristatė naujuosius „iPhone 12“ serijos išmaniuosius telefonus, o Kinijoje jau fiksuojami įspūdingi rezultatai. Vos prieš kelias dienas šioje šalyje prasidėjo išankstiniai „iPhone 12“ ir „iPhone 12 Pro“ pardavimai, o rezultatai yra žymiai geresni nei tikėjosi pats gamintojas.

Nors Kinijoje naujieji „Apple“ flagmanai bus pristatyti tik spalio 23 dieną, tačiau jau dabar aišku, kad pirkėjus išmanieji telefonai pasieks tik lapkričio mėnesį. Oficialiame gamintojo puslapyje teigiama, kad „iPhone 12 Pro“ modelis su 128 GB pirkėjus pasieks tik už maždaug trijų – keturių savaičių, o kai kur jo užsisakyti jau visai nėra galimybės. Tačiau ne visi „Apple“ produktai yra taip sunkiai prieinami.

Nors daugelis išankstiniams pardavimams skirtų „iPhone 12“ serijos telefonų jau yra išparduoti, tačiau, pavyzdžiui, „iPhone 12“ variantas su 64 GB vidinės atminties yra vis dar prieinamas, o jo pristatymo terminas – iki 7 darbo dienų. Įdomu tai, jog Kinija yra ne vienintelė šalis, kurioje „Apple“ naujienos sulaukė didžiulio susidomėjimo ir dabar yra sunkiai prieinamos pirkėjams. Analogiška situacija susidarė ir JAV rinkoje, kur daugelio „iPhone 12“ modelių pristatymo terminai atidėti į lapkričio mėnesį.

Pranešama, kad JAV rinkoje norintiems įsigyti „iPhone 12 Pro“ išmanųjį telefoną reikės laukti ne iki lapkričio 6 dienos, bet iki lapkričio 13 dienos. Informacijos apie naujųjų „Apple“ pardavimus Lietuvoje kol kas nėra, nes daugelio modelių prekyba prasidės nuo spalio 23 dienos. Nuo šios dienos bus galima įsigyti naujuosius „iPhone 12“ ir „iPhone 12 Pro“, o lapkričio 6 dieną prekyboje pasirodys ir „iPhone 12 Mini“ bei „12 Pro Max“ modeliai. Kaip manote ar šie telefonai sulauks didelio susidomėjimo ir Lietuvoje?


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Apple iPhone 12 Mini

Aliexpress

Geriausios kainos

Apple iPhone 12

Aliexpress

Geriausios kainos

Apple iPhone 12 Pro

Aliexpress

Geriausios kainos

Apple iPhone 12 Pro Max

Aliexpress