Kinai ruošia telefoną su milžiniška baterija: „Gionee“ ketina sugrįžti su trenksmu!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-29
Kinai ruošia telefoną su milžiniška baterija: „Gionee“ ketina sugrįžti su trenksmu!
0 Pasidalinimai
890 Peržiūros

Europoje išmaniųjų telefonų gamintojas „Gionee“ nėra labai gerai žinomas, tačiau Azijos rinkoje šis vardas atsimenamas iki šiol. Tai buvo vienas pirmųjų gamintojų, kuris bandė užkariauti Indijos rinką dar 2014 metais, o dabar ši kompanija sugrįžta ir ruošia išties įspūdingą naujieną.

Kinijos ryšio sertifikavimo agentūros „TENAA“ duomenų bazėje aptiktas naujas „Gionee“ išmanusis telefonas, kuris turėtų atgaivinti kadaise populiarią „Marathon“ įrenginių seriją. Paskutinis šios serijos telefonas buvo išleistas 2016 metais, tačiau šiemet planuojamas produktas – nustebins daugelį, mat jis turės net 10 000 mAh talpos bateriją.

Šiuo metu dar nėra žinoma kaip tiksliai turėtų vadintis šis „Gionee“ išmanusis telefonas, tačiau jau yra aiškios pagrindinės jo savybės. Pranešama, kad įrenginys turės 5,72 colių įstrižainės ekraną su HD+ raiška, o jo svoris sieks 305 gramus. Žinoma, tai bus sunkus telefonas, bet tai yra puikiai suprantama dėl jame planuojamos panaudoti baterijos.

Išmanusis telefonas turėtų veikti su aštuonių branduolių „MediaTek“ procesoriumi, kurio taktinis dažnis sieks 2.0 GHz. Pranešama, kad „Gionee“ pirkėjams pasiūlys bent keletą atminties konfigūracijų, kurias turėtų sudaryti 4 GB, 6 GB arba 8 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB, 128 GB bei 256 GB vidinės atminties. Iš internete pasirodžiusių nuotraukų, nesunku suprasti ir tai, jog šis produktas bus priskiriamas itin atspariems įrenginiams.

Kaip galite matyti iš tekste esančių nuotraukų, išmanusis telefonas turi nemažai rugged įrenginiams būdingų savybių, o tai kuo puikiausiai iliustruoja ir šoninėse briaunose esantys nedideli varžtukai. Tikėtina, jog „Gionee“ naujiena bus atspari ne tik vandeniui ar dulkėms, tačiau ir įvairiems smūgiams bei kitiems aplinkos veiksniams.

Žinoma, kaip jau minėjome, pagrindinė šio telefono stiprybė – milžiniškos talpos baterija. Ir nors „TENAA“ informacija neatskleidžia daugiau jos savybių, tačiau be 10 000 mAh talpos, ji turėtų pasižymėti ir greitesniu nei 10W greituoju įkrovimu. Kaip bebūtų, daugiau informacijos apie šią „Gionee“ naujiena nėra, bet daugiau detalių turėtų paaiškėti jau visai netrukus.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Geriausi 2016 metų išmanieji telefonai iš Kinijos Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga