Kinai šluoja naujuosius „Xiaomi Mi 10“ iš lentynų – užfiksuotas neįtikėtinas „Mi 10 Pro“ modelio populiarumas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-02-18
0 Pasidalinimai
33 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ visai neseniai pristatė savo naujuosius „Mi 10“ serijos flagmanus, kurie bent jau kol kas yra prieinami tik vietinėje gamintojo rinkoje. Ir panašu, kad kinai puikiai vertina šiuos išmaniuosius telefonus, o tai puikiai iliustruoja pirmieji šios serijos modelių pardavimai.

Vasario 14 dieną įvyko pirmieji „Xiaomi Mi 10“ modelio pardavimai, kurių metu buvo parduota telefonų už 200 mln. juanių (26,37 mln. eurų). Pasiekti tokią įspūdingą sumą gamintojui prireikė vos 60 sekundžių, tačiau dar įspūdingiau atrodo „Mi 10 Pro“ modelio pardavimai. Visai neseniai įvyko ir pastarojo modelio pardavimai, o analogiška suma buvo pasiekta vos per 55 sekundes.

Kaip skelbia vienas iš „Xiaomi“ kompanijos įkūrėjų Lei Junas, „Xiaomi Mi 10“ gamyba buvo pradėta likus daugiau nei mėnesiui iki oficialaus pristatymo, o tai garantavo, kad bent jau kol kas bus galima patenkinti rinkos poreikius. Kaip bebūtų, išmaniųjų telefonų gamyba vasario mėnesį yra gerokai sulėtėjusi ir netrukus gali atsirasti šioks toks reikiamų komponentų deficitas.

Kaip jau rašėme anksčiau, kol kas išlieka neaišku kada „Xiaomi Mi 10“ serijos išmanieji telefonai pasirodys mūsų rinkoje. Iš pradžių, „Xiaomi“ planavo surengti pristatymą tarptautinei rinkai vasario pabaigoje, tačiau po „Mobile World Congress 2020“ atšaukimo tapo nebeaišku kada tai galėtų įvykti.

Primename, kad „Xiaomi Mi 10“ ir „Xiaomi Mi 10 Pro“ modeliai yra gaminami su 7 nm aštuonių branduolių „Snapdragon 865“ procesoriais, o pirkėjai gali rinktis iš modelių iki 12 GB „LPDDR5“ RAM atminties ir iki 512 GB „UFS 3.0“ pastovios atminties. Abu telefonai palaiko „Wi-Fi 6“, kurio pralaidumas yra 9,6 Gbps ir SA, NSA 5G ryšio technologijas.

Didelio pripažinimo sulaukė „Xiaomi Mi 10 Pro” modelis, kuris kameros specialistų iš „DxOMark” buvo įvertintas kaip geriausiai fotografuojantis išmanusis pasaulyje, aplenkęs iki šio karaliavusį „Huawei Mate 30 Pro 5G”.

„Mi 10 Pro” nugarėlėje įtaisytas 108MP pagrindinis 1/1,33 colio jutiklis, pasižymintis f/1,69 diafragma. Gerą nuotraukų kokybę užtikrina 8 dalių lęšių sistema, video stabilumu rūpinasi OIS ir EIS. Tiesa, kadrai pagal nutylėjimą fiksuojami 25MP rezoliucija, kadangi taip įamžinama daugiau šviesos ir taupoma atmintis.


Parašyti komentarą