Kinijoje pristatytas „Xiaomi” dukterinės kompanijos galiūnas „Black Shark 3S”: kaina nesikandžioja

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-31
Kinijoje pristatytas „Xiaomi” dukterinės kompanijos galiūnas „Black Shark 3S”: kaina nesikandžioja
0 Pasidalinimai
1158 Peržiūros

Banggood

Kinijos milžinei „Xiaomi” priklauso daugybė skirtingų prekinių ženklų, tačiau plačiau minimi tik keli. Vienas jų neabejotinai yra „Black Shark”, gaminantis žaidimams skirtus telefonus. Šiandien bendrovė pristatė atnaujintą šiemet išleisto savo flagmano versiją - „Black Shark 3S”, kuri pasižymi keletu svarbių patobulinimų, tačiau vis dar gali pasigirti gera kaina.

Kitaip nei buvo minima įvairiuose ganduose, kompanija nusprendė nemontuoti naujausio „Snapdragon 865+” lusto ir pasiliko prie nedaug silpnesnio „Snapdragon 865”. Turint galvoje, jog pliusinis procesorius siūlo tik 10% galios prieaugį, bet yra juntamai brangesnis, toks sprendimas yra ganėtinai logiškas. Taip pat telefone diegiama 12GB LPDDR5 RAM ir iki 512GB naujausio UFS 3.1 standarto vidinės atimintes, kas suteiks dar greitesnius programų ir failų atvėrimo bei įrašymo greičius.

Įrenginio dizainas išliko nepakitęs, kas reiškia, jog reikalų vėl turime su tikru storuliuku - korpuso svoris siekia net 222 gramus. Tiesa, trikampis kamerų išdėstymas atrodo tikrai originaliai, o pats korpusas sudaro tvirtumo įspūdį.

Tai kas gi pasikeitė? Visų pirma, „Black Shark 3S” 6,67 colio įstrižainės AMOLED ekranas nuo šiol palaiko nebe 90Hz, o 120Hz atsinaujinimo dažnį. Tuo metu lietimų registravimo greitis yra įspūdingi 270 kartų per sekdundę - visa tai leis žaidimus žaisti dar maloniau ir sklandžiau. Pagerėjo ir kiti ekrano parametrai - ΔE<1, JNCD<0,55, taip pat palaikoma „OnePlus 8 Pro” debiutavusi MEMC 3,0 technologija, įprastuose vaizdo įrašuose programiškai padidinanti kadrų per sekundę skaičių - vėlgi siekiama video paversti malonesniu akiai ir sklandesniu. Išmaniojo matrica pasižymi ir ketvirtos kartos spaudimo atpažinimu.

Grįžtant prie žaidimų, „Black Shark 3S” siekia kompensuoti „Snapdragon 865+” nebuvimą pasirūpindama geresne žaidimų optimizacija - tam skirti net du skirtingi sprendimai „Black Shark” sukurtas „Game Engine” ir partnerių „Tencent SoftCore”. Taip pat galima paminėti naujus „Somatosensorinius” mygtukus - pati kompanija plačiau nepakomentavo šios technologijos, bet spėjama, kad tai bus lietimui jautrios korpuso dalys, veikiančios kaip žaidimų pultų „Shoulder” mygtukai.

Na ir paskutinė svarbesnė naujovė yra „Joy UI 12” vartotojo sąsaja, kuri tėra šiek tiek kitokio dizaino „MIUI 12” klonas. Kita vertus, anoks čia ir patobulinimas - programinės įrangos atnaujinimą gaus ir senesni „Black Shark 3/3 Pro”.

„Black Shark 3S” nugarėlėje slepia 3 kamerų komplektą, kurį sudaro 64MP pagrindinis, 13MP itin platau kampo ir 5MP gylio sensoriai. Priekinės kameros raiška siekai 20MP. Iš korpuso nebuvo pašalinta ir 3,5mm jungtis, kas šį telefoną paverčia klasėje vienu paskutinių ją turinčių.

Ištverme rūpinasi 4720mAh talpos baterija, palaikanti 65W greitąjį įkrovimą per USB-C ir 18W per specialią magnetinę jungtį.

Sutikime, atnaujinimas labai jau simboliškas. Visgi „Black Shark 3S” kainos tikrai nesikandžioja:

  • 12/128GB variantas Kinijoje kainuoja 485 eurus
  • 12/256GB - 521 eurą
  • 12/512GB - 581 eurą

Apie prekybą kitose rinkose kol kas nepranešama, tačiau beveik neabejojama, kad telefonas jose pasirodys.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Apžvalga
„Blackview A7“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„OnePlus 6“ gali būti pristatytas su pirštų antspaudų jutikliu po ekranu Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Blackview“ ruošiasi išleisti „iPhone X“ kopiją Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Sulenkiamas „Samsung Galaxy X“ telefonas gali būti pristatytas metų pabaigoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Oficialu – „Samsung Galaxy S9“ bus pristatytas „MWC 2018“ parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga