Kinų atsakymas „Samsung Galaxy Note10” - 2 ekranai, 2 pirštų antspaudų jutikliai ir dvigubai mažesnė kaina

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2019-08-08
0 Pasidalinimai
18 Peržiūros

Vakar pasaulį sudrebino „Samsung Galaxy Note10” serijos telefonų pristatymas (pirmuosius įspudžius skaitykite čia), o kinų kompanija „ZTE” šiandien lyg tyčia pristatė ne ką mažiau įspūdingą, bet kur kas pigiau kainuojantį prietaisą, taip bandydama pritraukti visų nusivylusių „Samsung Galaxy Note10” dėmesį.

„ZTE Nubia Z20” - naujausias gamintojo flagmanas, turintis net 2 ekranus, 3 kokybiškas kameras ir vienus galingiausių parametrų rinkoje. Patyrinėkime jį detaliau.

Neįprastas dizainas

nubia z20 featured

Skirtingi išmaniųjų gamintojai turi skirtingas filosofijas ir strategijas berėmiam ekranui pasiekti ir atsikratyti vartotojų neitin mėgstamos ekrano išpjovos. „Nubia” telefonai buvo žinomi dėl elegantiško simetriško dizaino ir labai plonų rėmelių. Prekės ženklas nenorėjo susigadinti reputacijos ir naujajame telefone pasirinko nemontuoti priekinės kameros ir vietoje jos pasirinko įtaisyti nedidelį ekraną nugarėlėje, kad asmenukes galėtumėte fotografuoti su galine kamera ir galėtumėte matyti, kaip atrodysite kadre. Ne pats paprasčiausias problemos sprendimas? Tikrai taip, bet svarbiausia, kad to rezultatas - jokių artefaktų nesubjaurotas pagrindinis ekranas.

Kalbant apie ekranus, būtina pasakyti, kad jie abu lenkti. Pagrindinis - 6,42 colio įstrižainės, FHD+ raiškos, AMOLED technologijos matrica, o antrasis - 5.1 colio HD+ raiškos ir taip pat AMOLED. Įdomu tai, jog vartotojo patogumui gamintojas abiejose prietaiso pusėse įmontavo po pirštų antspaudų skenerį.

Perkant „Nubia Z20” bus galima rinktis iš 3 skirtingų stiklinio korpuso spalvų - juodos, mėlynos ir koralo įkvėptos oranžinės.

„Nubia Z20” antrasis ekranas išties naudingas

Dviejų ekranų idėja nėra visiškai nauja. Ta pati „ZTE” jau kuris laikas pardavinėjo „Nubia X”, turintį tokį patį matricų išdėtymą, todėl „Nubia Z20” labiau primena pirmtako evoliuciją nei visiškai naują produktą. Ir, tiesą pasakius, tai yra labai gerai. Antrasis ekranas gali būti konfigūruojamas vartotojo, todėl jis gali nuolat atvaizduoti naudotojo pasirinktą paveikslėlį ir taip padaryti įrenginį kur kas išskirtinesnį.

Nugarėlės ekranas taip pat palaiko „Nuolat įjungto ekrano” funkciją, todėl gali nuolat rodyti laiką, pranešimus ir kitą pasirenkamą informaciją. Be to, 2 ekranai reiškia 2 skirtingas aplikacijas vienu metu, kas atveria naujas galimybes darbui su keliomis programomis vienu metu. Pavyzdžiui skaitydami straipsnį pagrindiniame ekrane, galite žaibiškai atsakyti į žinutę antrajame ir toliau tęsti skaitymą. Telefone įdiegta „Nubia UI” vartotojo sąsaja mažajame ekrane gali atvaizduoti įvairias nuorodas į mokėjimo, viešojo transporto ir kitas panašias aplikacijas.

Na, nepamirškime ir pagrindinės antrojo ekraniuko funkcijos - asmenukių. Dėl jo buvimo galėsite pamiršti nekokybiškas asmenukes ir savo draugus socialiniame tinkle erzinti puikios kokybės, pagrindine kamera fotografuotus selfius.

„Nubia Z20” gali pasigirti išskirtinės kokybės kameromis

Šįkart kompanija nusprendė kaip reikiant pasitempti ir skyrė labai daug dėmesio savo flagmano kameroms. Nugarėlėje įmontuoti 3 jutikliai - 48MP pagrindinis „Sony IMX 586” sensorius su OIS, 16MP itin plataus 122,2 laipsnių kampo kamera bei 8MP priartinimui skirtas jutiklis. „Nubia Z20” lyg apsėstas dubliavimo manijos gali pasigirti net 2 blykstėmis - po vieną iš kiekvienos kameros modulio pusės. Beje, šio išmaniojo savininkai galės kameros vaizdą priartinti 3 kartus optiškai arba net 30 kartų skaitmeniniu būdu. Visgi turbūt labiausiai visus nustebinsime pasakę, jog „Nubia Z20” filmuoja net 8k raiška.

Kalbant apie kitas specifikacijas, telefonas viduje slepia neseniai pristatytą ir turbūt galingiausią rinkoje „Snapdragon 855 Plus” lustą, veikiantį maksimaliu 2,96Ghz taktiniu dažniu, „Adreno 640” grafikos plokštę bei 3 skirtingas atminties konfigūracijas: 6GB RAM bei 128GB vidinės, 8GB RAM ir 128GB ir pačią brangiausią 8GB/512GB. Prietaiso ištvermingumą užtikrina didelė 4000mAh baterija, palaikanti itin greitą 27W įkrovimą.

„Nubia Z20” kainos ir prekybos pradžios data

Pigiausias telefono modelis kainuos 444 eurus, 8GB/128GB versija į vartotojo rankas pateks už 470 eurų, na, o prabangiausias 8GB/512GB modelis galės pasigirti kiek didesne, bet vis dar nedidele 530 eurų kaina. Kol kas nėra informacijos apie planus oficialiai prekiauti „ZTE Nubia Z20” už Kinijos ribų, bet visi, ką šis išmanusis sužavėjo, jį galės įsigyti iš Kinijos prekybininkų nuo rugpjūčio 16 dienos.


Parašyti komentarą