Kinų fabrikai nemiega: jau ruošia dar neišleistų „iPhone 12” klonus

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-09-16
Kinų fabrikai nemiega: jau ruošia dar neišleistų „iPhone 12” klonus
0 Pasidalinimai
1237 Peržiūros

Vakar vakare (rugsėjo 15 dieną) „Apple” surengė tradicinę rugsėjo naujų produktų pristatymo konferenciją. Deja, kitaip nei buvo įpratę pastaraisiais metais, joje nebuvo pristatyti naujieji „iPhone” modeliai - apsiribota keleto mažesnės reikšmės įrenginių atnaujinimais (apie viską detaliai skaitykite čia). Tiesa, tai per daug nenustebino, kadangi jau kurį laiką sklido gandai, kad dėl koronaviruso pandemijos Kupertino milžinė tiesiog nespėjo pagaminti pakankamai naujųjų „iPhone 12”, tad jų debiuto teks palūkėti iki spalio.

Visgi įvairūs šių garsių išmaniųjų telefonų padirbinėtojai Kinijoje tikrai nesiruošia iki to laiko sėdėti sudėję rankų ir jau yra pasirengę į rinką išleisti pirmuosius savo kūrinius, paremtus įvairia apie būsimuosius „iPhone 12” nutekėjusia informacija bei įvairiomis spekuliacijomis. To pavyzdys - „Goophone 12 Pro”, apie kurį neseniai užsiminė pats gamintojas.

Šis prekės ženklas garsėja įvairių flagmanų kopijomis - dažniausiai, naujausių „iPhone” ir „Samsung Galaxy S”. Klonai dažniausiai pasižymi „MediaTek” procesoriais ir veikia Android operacinės sistemos pagrindu, kurios sąsaja primena nukopijuotą įrenginį.

„Goophone 12 Pro” tikrai nėra išimtis. Telefonas gali pasigirti 6,7 colio įstrižainės AMOLED ekranu, kurio rezoliucija siekia FHD+ standartą. Būtent tokio dydžio matrica buvo minima ir „iPhone 12 Pro” ganduose. Tiesa, yra vienas skirtumas - „Goophone 12 Pro” priekinė kamera įtaisyta Android flagmanams būdingoje nedidelėje skylutės formos išpjovoje, o naujasis „Apple” šedevras, pasak nutekintos informacijos, vis dar turės antakio tipo iškarpą. Panašu, jog dar teks palaukti, kol visi „FaceID” atrakinimo veidu sensoriai bus sutalpinti po ekranu.

Pasak gandų, taip atrodys „iPhone 12 Pro”

Išorinėje „Goophone 12 Pro” dalyje randame ne ką kitą, o kvadratėlio formos kamerų modulį, kuriame puikuojasi net 4 objektyvai (tiek turės ir naujieji „Pro” serijos „iPhone”) - 48MP, 13MP, 5MP ir 2MP.

Įdomu tai, kad kitaip nei įprastai, „Goophone 12 Pro” turės visai padorius techninius parametrus. Telefone bus montuojamas naujos kartos aukščiausios klasės „MediaTek Dimensity 1000+”, 8GB LPDDR4x standarto RAM ir 128GB UFS 3.0 vidinės atminties. Žinoma, galia šis įrenginys nė iš tolo neprilygs „iPhone 12 Pro” su monstriškuoju „A14” procesoriumi (lyginant su rinkoje ir taip lyderiaujančiu pirmtaku, jis bus net 40% galingesnis), tačiau Android pasaulyje tokių specifikacijų pakanka taikytis į flagmanų kategoriją.

Tiesa, yra viena problema - tokie parametrai įrenginio kainą gali iškelti ne tik virš 200, bet ir virš 300 eurų ribos, kas klonų pirkėjams gali tapti lengvu šoku. Palyginimui, 2017 metais pasirodęs „iPhone X” klonas „Goophone Phone X” kainavo maždaug 90 eurų. Taigi, gali būti, jog bendrovė arba išleis pigesnę padirbinio versiją, arba atsisakys brangaus „MediaTek” lusto.

„Goophone” kol kas neatskleidžia, kiek kainuos naujasis jų modelis ir kad jis pasirodys prekyboje, tačiau jo buvimas įvairių elektroninių parduotuvių kataloguose signalizuoja, jog Kinijoje, kur ir yra didžiausia padirbtų telefonų rinka, jis dienos šviesą išvys visai netrukus.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
Kinijos kompanija „Leagoo“ ketina pristatyti „iPhone X“ kopiją Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Apple prisipažino ribojanti senų „iPhone“ darbo spartą Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Mobiliojo ryšio operatoriai ruošiasi Naujųjų metų nakčiai: stiprins ryšio pralaidumą miestų centruose Autorius: Pranešimas spaudai

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo