Kitų metų nelaukiant: pamatykite kaip atrodys 2021 metų „Samsung“ flagmanai

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-19
Kitų metų nelaukiant: pamatykite kaip atrodys 2021 metų „Samsung“ flagmanai
0 Pasidalinimai
1438 Peržiūros

Daugelis gamintojų šiemet jau pristatė visus savo aukščiausios klasės išmaniuosius telefonus. Žinoma, už kelių dienų dar sulauksime naujųjų „Huawei“ flagmanų, tačiau, pavyzdžiui, „Samsung“ jau pradėjo ruoštis kitiems metams, o tai aiškiai sufleruoja ir vis dažnesni gandai apie „Galaxy S21“ serijos produktus.

Internete jau kuris laikas sklido kalbos apie „Samsung“ kuriamų flagmanų galimybes, o taip pat ir galimą ankstesnį nei įprasta pristatymą. Negana to, šiandien jau turime ir pirmuosius „Galaxy S21“ ir „Galaxy S21 Ultra“ modelių maketus, kurie atskleidžia esminius dizaino pasikeitimus.

Kaip galite matyti iš nuotraukų, „Samsung Galaxy S21“ turėtų atrodyti kiek kitaip nei jo pirmtakas. Nugarėlėje nesunku pastebėti trigubą kamerų sistemą, tačiau šįsyk ji sumontuota ne didžiuliame stačiakampyje, o kiek paprastesniame modulyje kairėje pusėje. Toks dizaino sprendimas atrodo itin neįprastai, o ekspertai jau dabar abejoja, kad toks kamerų įmontavimas gali sulaukti teigiamų atsiliepimų iš vartotojų.

Panašu ir tai, jog „Galaxy S21“ turės plokščią ekraną, be jokių užlenktų kraštinių, o viršutinėje dalyje – nedidelis apskritimas, kur turėtų būti įmontuota asmenukių kamera. Tai gali reikšti ir tai, kad šiame modelyje neišvysime po ekranu įmontuotos kameros, kas buvo anonsuota kiek anksčiau. Tikėtina, kad šis įrenginys turės 6,2 colių įstrižainės ekraną.

Kalbant apie „Samsung Galaxy S21 Ultra“, tai akivaizdu, jog šis išmanusis telefonas turės labai panašų dizainą, tačiau į akis ir vėl krinta kamerų blokas. Keturios kameros turėtų būti įmontuotos milžiniškame iškilime. Tikėtina, kad „Samsung“ panaudos tu teleobjektyvus, kurie suteiks daugiau priartinimo galimybių. Bent jau kol kas daugiau informacijos apie šį įrenginį neturime.

Kaip tokius „Samsung“ dizaino sprendimus vertinate Jūs? Ar „Galaxy S21“ serijos produktai, žvelgiant į šias nuotraukas, atrodo geriau nei šių metų pradžioje pasirodę „Galaxy S20“ telefonai? Pasidalinkite savo mintimis komentaruose.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
Geriausi 2016 metų išmanieji telefonai iš Kinijos Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Huawei P11“ turėtų pasižymėti įspūdingų duomenų kameromis, o pristatymas planuojamas „MWC 2018“ metu Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung” paaiškino, kokiomis svarbiausiomis savybėmis turi pasižymėti šių dienų flagmanai Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga