Ko galime tikėtis iš artėjančio „Google“ renginio? Daugelis atsakymų jau aiškūs, tačiau išlieka vienas klaustukas

Paskelbė:   Justas Stasiulaitis | 2020-09-28
Ko galime tikėtis iš artėjančio „Google“ renginio? Daugelis atsakymų jau aiškūs, tačiau išlieka vienas klaustukas
0 Pasidalinimai
192 Peržiūros

Lieka kiek mažiau nei dvi dienos iki  „Google“ organizuojamo reginio „Launch Night In“. Kaip ir kasmet, „Google“ yra pasirengusi demonstruoti kur kas daugiau nei tik išmanųjį telefoną (ar išmaniuosius telefonus). Pati „Google“ patvirtino, kad pristatys naujausius „Pixel“ telefonus, naujausią išmanųjį garsiakalbį ir naują „Chromecast“. Ar galime pamatyti ir daugiau naujų įrenginių? Nesame apie tai tikri, tačiau šiemet galimybė pamatyti tokią gausą įrenginių, kelia džiaugsmą.

Google Pixel 5

Be jokių abejonių pamatysime „Google“ flagmanas rugsėjo 30 d. „Launch Night In“ renginyje. Manome, kad jau ganėtinai nemažai būsimą išmanųjį telefoną, tačiau iš tikrųjų nutekėjusios informacijos šį kartą buvo nedaug, palyginti su ankstesniais metais.

Tačiau šis naujasis flagmanas panašu, kad kiek nuvils. „Google Pixel 5“ turėtų būti parduodamas su vidutinės klasės mikroschemų rinkiniu ir nusileis savo konkurentams galia. Taip pat dar žinome, jog „Pixel 5“ turės 6 colių 90Hz ekraną palaikantį FHD+ rezoliuciją, 8 GB RAM, 128 GB atminties, 4 080 mAh bateriją su standartiniu ir atvirkštiniu belaidžiu įkrovimu, galinį pirštų atspaudų skaitytuvą ir gale pamatysime dvigubos kameros modulį.

Pagal paskutinius gandu Pixel 5“ kaina Europoje sieks 629 eurus.

Google Pixel 4a 5G

Pagrindinis šio modelio akcentas bus 5G palaikantis „Qualcomm Snapdragon 765G“ lustų rinkinys, nes jis suteiks 5G ryšio palaikymą šiam modeliui. „Pixel 4a 5G“ viduje turės 6 GB RAM ir 128 GB vidinės atminties kartu su 3 800 mAh baterija. Tikėtina, kad 6,2 colio ekrano atnaujinimo dažnis bus 60 Hz. Jame taip pat bus galinis pirštų atspaudų skaitytuvas ir ta pati dvigubos kameros modelis, kaip ir - greičiausiai - brangesniame „Pixel 5“. Taigi, skirtingai nei „Pixel 4a“, „Pixel 4a 5G“ pasirodys esąs reikšmingas žingsnis aukščiau už prieinamą savo kainą.

Kaip ir „Pixel 5“, „4a 5G“ bus pristatytas su „Android 11“ ir neabejotinai bus pristatytas trejų metų OS palaikymas - iki „Android 14.“. Galėsite rinktis iš dviejų spalvų: juodos ir baltos. Patvirtinta, kad kainos bus labai konkurencingos ir prasidės nuo 499 USD (apie 429 eur). Tai turėtų padaryti „Pixel 4a 5G“ tikrai patraukliu pasirinkimu daugeliui žmonių.

Nauja „Google Nest“ garso kolonėlė

Ji bus pažįstamo dizaino, kurį net patys „Google“ mums parodė. Įsivaizduokite šiek tiek labiau išpūstą „Home Max“ modelio versiją. Užuot statomas horizontaliai, naujasis „Nest“ garsiakalbis sukurtas taip, kad būtų pastatytas vertikaliai. Apatiniame dešiniajame kampe yra maitinimo kištukas ir baltas laidas, kuris turėtų būti nuimamas.

Viską dengia audinio danga, ir šiandien mes matome labai standartines „anglies“ (tamsiai pilka) ir „kreidos“ (šviesiai pilka) spalvas. Kitos spalvos, kurių tikimės, yra rožinė / smėlio spalvos, panaši į „Pixelbook Go“, ir šviesiai mėlyna.

„Google Chromecast“ su „Android TV“

Paskutinį kartą atnaujintą „Chromecast“ mes matėme dar 2018 metais suu šiek tiek atnaujintu „papūstu“ dizainu ir tikru 1080p 60 kadrų per sekundę vaizdo atkūrimo palaikymu. Nuo tada „Chromecast“ serijoje niekas nepasikeitė.

Be „Pixel 5“ ir „Pixel 4a 5G“, naujasis „Chromecast“ yra be abejo labiausiai laukiamas įrenginys. „Android TV“ integravimas ir nuotolinio valdymo pulto palaikymas greičiausiai padarys naująjį „Chromecast“ itin patrauklų.

Be to, atrodo, kad kainos bus labai konkurencingos. Nutekėjusių mažmeninės prekybos sąrašų „Android TV“ valdomos „Chromecast“ kainos yra nuo 50 iki 60 USD (43 - 51 eur), palyginimui „Apple TV“ 1080p versiją, šiandien dienai kainuoja 169 eur.

Klaustukai

Tikimės, bet nesame užtikrinti, kad pamatysime naująjį ir pigų „Nest WiFi“ modelį, pritaikyta didesnei grupei žmonių ir taip pat verta paminėti, kad labai tikimės bet visiškai nerealu, kad bus pristatytas gandais apipintas „Pixel Watch“.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga