Konkursas: Laimėkite puikius „Meizu EP52“ ausinukus

Paskelbė:   Redakcija | 2019-06-18
Konkursas: Laimėkite puikius „Meizu EP52“ ausinukus
0 Pasidalinimai
416 Peržiūros

Banggood

Šiandien baigėsi jau antrasiss mūsų savaitinis konkursas, kurio nugalėtojas jau paskelbtas, o sveikinimai taip pat nusiųsti. Iškart pradedame ir naują konkurso, kurio prizas – „Meizu“ ausinukai, kurie mūsų manymu pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykis ir nudžiugintų kiekvieną melomaną.

Norint laimėti „Meizu EP52“ Jums tereikia vadovautis žemiau esančia konkurso forma ir jau už savaitės šie ausinikai gali būti Jūsų. Telefonai.eu tikisi, jog tokie konkursai sulauks Jūsų susidomėjimo, o mes pasižadame, kad tai nebus paskutinis šansas laimėti tam tikrą techniką.

Laimėkite puikius „Meizu EP52“ ausinukus!

Pažvelkime į šias „Meizu“ sukurtas ausines. Visų pirma, reikėtų žinoti, jog jos pasižymi atsparumui drėgmei ir turi IPX5 saugumo sertifikatą. „Meizu EP52“ taip pat išsiskiria stilingu dizainu – juodos, raudonos ir pilkos spalvų kombinacija prideda papildomos vertės šiems ausinukams.

„Meizu EP52“ kainuoja kiek mažiau nei 40 eurų, tačiau didžiausias jų privalumas – aptX garso kodavimas. Naudojant pastarąją technologiją su „Bluetooth“ ryšiu gaunamas kur kas aukštesnės kokybės garsas, o būtent tai ir lemia, jog šioje kainų grupėje „Meizu“ ausinukai yra neabejotini favoritai. Verta paminėti ir tai, jog ausinukai turi 130 mAh talpos bateriją, o kiekviena iš ausinių sveria vos po 3 gramus.

Jeigu manote, jog nepavyks laimėti konkurse – galite šiuos ausinukus įsigyti jau dabar. Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ šiuo metu juos galima gauti už itin patrauklią kainą, kuri nesiekia nė 30 eurų. „Meizu EP52“ įsigyti galite paspaudę šią nuorodą.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
„Meizu“ ruošia pristatyti pirmąjį savo įrenginį šiemet – „mBlue S6“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Meizu M6S“ gali turėti pirštų antspaudų jutiklį ekrane Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Oficialiai pristatytas naujasis „Meizu M6S“ bei aksesuarai jam Autorius: Admin
Naujiena
Kompanijos jubiliejaus proga „Meizu“ ruošia specialų aukštos klasės telefoną Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Meizu 15 Plus“ vizualizacijos atskleidžia neįprastą dizainą Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Meizu E3“ išmanusis bus skirtas žaidimų mėgėjams Autorius: Admin

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo