Kinija ruošia kompaktišką, bet labai galingą telefoną

Paskelbė:   Dainius Martinkus | 2021-04-20
Kinija ruošia kompaktišką, bet labai galingą telefoną
0 Pasidalinimai
584 Peržiūros

Bėgant metams išmaniųjų telefonų ekranai tik auga, tačiau ne visiems ši tendencija patinka. Mažų ekranų gerbėjai susiduria su sunkumais, norėdami įsigyti telefoną su mažesniu nei 6 colių ekranu, o ką jau kalbėti apie norinčius vos 4 ar 5 colių. Pasirinkimas yra labai skurdus nes didžioji dauguma pastaraisiais metais išleistų telefonų gaminami su 6,2 arba didesniais ekranais. Norint įsigyti įrenginį su mažu ekranu galima rinktis nebent iš „Samsung Galaxy S21“, „Google Pixel 4a/5“ ar „iPhone SE/12 Mini“ modelių. Taip pat rinkoje turėtų pasirodyti „Sony Xperia 5 III“ su 6,1“ colio ekranu bei „Asus ZenPhone 8 mini“ - ir tai praktiškai visas pasirinkimas.

Vis dėlto Išmaniųjų telefonų rinkoje sklando gandai, kad netrukus sulauksime naujo mažo paslaptingo flagmano, o jis atkeliaus ne iš kur kitur, o iš Kinijoje. Tiesa, dar nežinoma, kokio gamintojo tai bus telefonas. Šaltinis teigia, kad ekrano raiška nesieks 6 colių, o likusios specifikacijos bus būdingos flagmanams. Šia informacija pasidalino žymus naujienų nutekintojas „Digital Chat Station“ soc. tinkle „Weibo“.

Paslaptingasis išmanusis telefonas, turės 5,9 colio įstrižainės AMOLED ekraną, kurio raiška sieks FHD+, o atsinaujinimo dažnis - 120 Hz. Panašių specifikacijų telefoną yra išleidusi „Meizu“. Tiesa, „Meizu 18“ įrenginys gali pasigirti kiek didesne QHD+ raiška panašaus dydžio ekrane.  Kol kas paslaptyje laikoma ekrano forma, nežinoma, ar ekranas bus lenktas ar plokščias. Taipogi nieko neskelbiama apie ekrano kraštinių santykį ar kokio tipo išplova bus panaudoja asmenukių kamerai. Vis dėl to manoma, kad sulauksime telefono su šiuo metu populiaria skylutės formos iškarpa. Informacija slepiama po devyniais užraktais, tad sužinoti išmaniojo telefono matmenis ar rėmelių dydį nėra šansų. Kaip atrodys būsimas flagmanas belieka tik spėlioti.   

Kalbant apie specifikacijas, telefonas turės spartųjį „Snapdragon 888“ procesorių. Operatyvioji telefono atmintis atitiks LPDDR5 standartą, o vidinei atminčiai pasirinkta šiuo metu sparčiausioji UFS3.1 vidinė atmintis. Nepaisant mažo dydžio, šis telefonas tikrai nenusileis didiesiems flagmanams. Paslaptingasis flagmanas turės 4000 mAh talpos akumuliatorių, palaikantį 65W spartųjį įkrovimą. Tikimasi, kad telefonas bus pristatytas su „Android 11“ OS. Kamerų konfigūracija taip pat nežinoma,  bet spėjama, kad pagrindinė kamera naudos 64 MP sensorių.

Kaip bebūtų, šis mažylis gali tapti vienu geriausių kompaktinės klasės telefonų. Gamintojai dažnai mėgsta apkarpyti mažuosius savo modelius, neturėtų įvykti šiuo atveju. Jei visos spėlionės pasitvirtins ir naujojo telefono kaina nesikandžios, šio įrenginio paradavimai gali pasiekti aukštumas. Žinoma, daug priklauso ir nuo to, kokį prekės ženklą šis mažylis turės ant galinės nugarėlės. Dabar belieka tik laukti, kol paslapties šydas bus atskleistas.  

 


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Geriausi 2016 metų išmanieji telefonai iš Kinijos Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo