Laukiantiems naujųjų „Samsung“ flagmanų teks nusivilti: nuviliančių „Exynos“ lustų išvengti nepavyks

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-12
Laukiantiems naujųjų „Samsung“ flagmanų teks nusivilti: nuviliančių „Exynos“ lustų išvengti nepavyks
0 Pasidalinimai
1113 Peržiūros

Viena didžiausių „Samsung Galaxy S20“ serijos išmaniųjų telefonų problemų – „Exynos 990“ procesoriai, kuriuos rasime visuose mūsų regionui skirtuose modeliuose. Vos tik prasidėjus kalboms apie rugpjūčio 5 dieną pasirodančius „Galaxy Note 20“ serijos flagmanus, buvo tikimasi, kad gamintojas naudos tik „Qualcomm“ mikroschemų rinkinius, tačiau panašu, jog teks nusivilti.

Internete pasirodė pranešimai, jog „Samsung“ ir toliau naudos „Exynos 990“ lustus Europai skirtuose modeliuose. Tokią informaciją patvirtina ir gerai žinomas insaideris Maxas Weinbacharas, kuris dirba ir XDA. Teigiama, jog „One UI 2.5“ programinės įrangos atskleidžia, jog gamintojas planuoja panaudoti būtent „Snapdragon 865+“ ir „Exynos 990“ procesorius.

Dauguma potencialų „Galaxy Note20“ serijos pirkėjų, ypatingai Europoje, tikėjosi, jog Pietų Korėjos milžinės vadovai nuspręs panaudoti tik „Snapdragon 865+“. Prieš kurį laiką, buvo pasirodę pranešimų ir apie naująjį „Exynos 992“ lustą, kuris turėtų būti kiek patobulintas „Exynos 990“ variantas, tačiau panašu, kad pokyčių šiemet gali ir nebūti.

„Samsung” kol kas neprasitarė apie būsimojo superflagmano specifikacijas, bet internete minimas „Snapdragon 865” ir „Exynos 990“ procesoriai, QHD+ rezoliucijos ekranas su 120Hz atsinaujinimo dažniu (veiks ir su maksimalia raiška), net 16GB operatyviosios atminties ir po ekranu montuojamas pirštų antspaudų skeneris. Spėjama, kad pagrindinės kameros raiška sieks 108MP, kaip ir „S20 Ultra” modelyje.

„Samsung Galaxy Note20” serijos pristatymas numatomas rugpjūčio 5 dieną, o kartu su ja debiutuos dar keli svarbūs įrenginiai - sulankstomi „Galaxy Fold 2” ir „Galaxy Z Flip 5G” bei „Samsung Galaxy Tab S7” planšetė.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20 Ultra

Aliexpress