Laukiantiems naujųjų „Xiaomi“ flagmanų – teks nusivilti, sužinokite kodėl

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-13
Laukiantiems naujųjų „Xiaomi“ flagmanų – teks nusivilti, sužinokite kodėl
0 Pasidalinimai
1483 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ prieš keletą dienų pristatė naujuosius „Mi 10 Ultra“ ir „Redmi K30 Ultra“ išmaniuosius telefonus, kurie susilaukė nemažai dėmesio ne tik vietinėje rinkoje, tačiau ir už jos ribų. Pirmasis šių įrenginių net užkariavo „DxOMark“ sudaryto kamerų vertinimo viršūnę, tačiau panašu, jog šios naujienos mūsų nepasieks.

Kaip skelbia „Android Authority“, nei „Xiaomi Mi 10 Ultra“ nei „Redmi K30 Ultra“ nepasieks Europos ir bus parduodami tik Kinijoje. Analogišką informaciją patvirtina ir „GSMArena“ turimi šaltiniai, o taip pat tampa aišku, kad gamintojas neketina į mūsų regioną jų atgabenti ir kitais vardais, kas jau yra tapę įprasta „Xiaomi“ kompanijai.

Naujasis „K30 Ultra“, dizaino prasme, atrodo lygiai taip kaip anksčiau išleistas „Redmi K30 Pro“ modelis, tačiau esminiai skirtumai tarp šių įrenginių pastebimi jų specifikacijose. Pagrindiniai dizaino elementai išlieka kamerų apskritimas nugarėlėje, ekranas be jokių išpjovų, o taip pat ir išslenkanti asmenukių kamera viršutinėje briaunoje.

„Redmi K30 Ultra“ pasižymi 6,67 colių įstrižainės AMOLED ekranu su Full HD+ raiška, o taip pat ir pilna DCI-P3 spalvų gama bei HDR10+ palaikymu. Negana to, išmanusis palaiko 120 Hz ekrano atsinaujinimo dažnį. Siekiant sutaupyti baterijos energijos, įrenginys geba pats parinkti tinkamą dažnį – tarp 60 ir 120 Hz. Gamintojo teigimu, ekrano su korpusu santykis siekia 92,7 proc. Plačiau apie šį išmanųjį telefoną galite skaityti čia.

Kaip galima spręsti iš pavadinimo, „Xiaomi Mi 10 Ultra” iš esmės yra stipriai patobulinta metų pradžioje debiutavusio „Mi 10 Pro” versija, skirta kovoti su antroje šių metų pusėje pasirodančiais rinkos pirmūnais - „Samsung Galaxy Note20 Ultra”, „iPhone 12 Pro Max” ir „Huawei Mate 40 Pro”. Taigi, nenuostabu, kad „Xiaomi” turėjo kaip reikianti pasistiprinti.

Ryškiausias „Mi 10 Ultra” dizaino pasikeitimas - didžiulis keturių kamerų modulis nugarėlėje. Lyginant su „Mi 10 Pro”, jis tapo kur kas platesnis ir užima kur kas daugiau vietos. Taip pat galima paminėti, jog galinėje dalyje naudojamas nebe „Gorilla Glass” stiklas, o keramika - kur kas atspraresnė dėvėjimuisi ir prabangesnė medžiaga. Vartotojai galės rinktis iš naujų Obsidian Black ir Mercury Silver spalvų. Tiesa, tradiciškai bus pasiūlyta „Mi 10 Ultra” versija su permatoma stikline nugarėle, pro kurią bus galima matyti įvarius telefono komponentus. Plačiau apie šį flagmaną galite sužinoti paspaudę čia.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Xiaomi Redmi K30 Ultra

Aliexpress

Geriausios kainos

Xiaomi Mi 10 Ultra

Aliexpress