Laukiantiems pigių telefonų: „Redmi“ jau visai netrukus pristatys du itin pigius įrenginius

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-29
Laukiantiems pigių telefonų: „Redmi“ jau visai netrukus pristatys du itin pigius įrenginius
0 Pasidalinimai
1122 Peržiūros

Kinijos kompanijos „Xiaomi“ dukterinė įmonė „Redmi“ šiemet jau pristatė ne vieną pigesnį išmanųjį telefoną, o kiek anksčiau debiutavo ir „Redmi 9“ serija. Pastarąją netrukus turėtų papildyti dar keletas nebrangių telefonų – tai „Redmi 9A“ ir „Redmi 9C“ modeliai, kurie neabejotinai išsiskirs savo žema kaina.

Dabar tapo aišku ir kada abu šie išmanieji telefonai bus pristatyti oficialiai. „Xiaomi“ padalinio Malaizijoje atstovai atskleidė, kad „Redmi 9A“ ir „Redmi 9C“ oficialiai pristatyti bus jau rytoj, birželio 30 dieną. Kartu su pristatymo data, paaiškėjo ir didžiausi telefonų privalumai – tai didelės talpos baterijos bei ekranai.

Pranešama, kad abu šie išmanieji telefonai turėtų pasižymėti 6,53 colių įstrižainės ekranais su HD+ raiška. „Redmi 9A“ ir „Redmi 9C“ taip pat turėtų veikti su 5000 mAh talpos baterijomis. Nors šios savybės abiejuose modeliuose turėtų būti vienodos, tačiau kitos specifikacijos – kiek kitokios.

„Redmi 9A“ modelis turėtų būti pigiausias šios serijos išmanusis telefonas. Telefone bus panaudotas „MediaTek Helio A25“ procesorius su 3 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės atminties. Žinoma, išmaniajame telefone turėtumėme rasti ir atminties kortelių palaikymą. „Redmi“ į šį įrenginį galima įdiegs ir „Android 10“ operacinės sistemos versiją. 

„Redmi 9C“ išmanusis telefonas turėtų veikti su „MediaTek Helio G35“ procesoriumi, tačiau atmintinių talpos kol kas išlieka nežinomos. Šio įrenginio nugarėlėje turėtumėme rasti trigubą kamerą, kurią sudarys 13 MP, 5 MP bei 2 MP raiškos vaizdo jutikliai. Verta paminėti ir tai, jog šis modelis turėtų pasirodyti ir Europoje, o jo kaina sieks maždaug 140 eurų.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Xiaomi Redmi 9

Aliexpress

Gearbest
144€

Geriausios kainos

Xiaomi Redmi 9A

Aliexpress