Laukiate dar vieno galingo „OnePlus“ telefono? Turime Jums blogų naujienų

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-09-08
Laukiate dar vieno galingo „OnePlus“ telefono? Turime Jums blogų naujienų
0 Pasidalinimai
1002 Peržiūros

Kinijos kompanija „OnePlus“ kasmet išleidžia dvi aukščiausios klasės įrenginių serijas. Šiemet jau matėme naujuosius „OnePlus 8“ modelius, o jau netrukus laukiama ir „8T“ serijos įrenginių. Ir nors anksčiau buvo tikimasi dviejų modelių, tačiau dabar aiškėja, jog jų bus tik vienas o mes nebeišvysime „OnePlus 8T Pro“ varianto.

Dar nuo „OnePlus 3“ serijos išleidimo, kuris įvyko 2016 metais, mes pripratome sulaukti ir vėliau atnaujintų modelių. „OnePlus“ tokį atnaujinimą atlikdavo vos po šešių mėnesių ir šie metai neturėtų būti išimtimi. Deja, tačiau šiemet nesitikima didelių pokyčių tarp „OnePlus 8“ serijos modelių ir to ką gamintojas ketina pristatyti rugsėjo pabaigoje arba spalio pradžioje.

Anksčiau buvo pasirodžiusi informacija rodo jog „OnePlus 8T“ turėtų pasižymėti 6,55 colių įstrižainės ekranu su 120Hz atsinaujinimo dažniu, o šio modelio nugarėlėje – keturios kameros. Pagrindinė kamera turėtų pasižymėti 48 MP raiškos vaizdo jutikliu, o greta jos 16 MP, 8 MP bei 2 MP sensoriai, tačiau jų savybės išlieka nežinomos.

Primename, jog „OnePlus 8“ modelis taip pat pasižymi 6,55 colių įstrižainės AMOLED ekranu, tačiau turi žemesnį atnaujinimo dažnį – 90Hz. Balandžio antroje pusėje pristatytas įrenginys nugarėlėje turi tris kameras, o tai rodo jog su artėjančiu atnaujinimu „OnePlus“ ketina pasiūlyti papildomą kamerą.

Akivaizdu, jog šiemet „OnePlus“ neturi suplanavę tiek daug pakeitimų kaip, kad anksčiau. Kompanija šiemet pristatė ir pirmąjį savo vidutinės klasės įrenginį, todėl netrukus įvyksiantis pristatymas palieka vis mažiau vilčių išvysti ir galingąjį „OnePlus 8T Pro“ variantą.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

OnePlus 8 Pro

Aliexpress

Geriausios kainos

OnePlus 8

Aliexpress

Gearbest
643€