Laukiate naujo „Samsung” išmaniojo laikrodžio? Štai kaip jis atrodys

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-25
Laukiate naujo „Samsung” išmaniojo laikrodžio? Štai kaip jis atrodys
0 Pasidalinimai
1746 Peržiūros

„Samsung” 2018 metų rugpjūčio mėnesį sukūrė naują savo aukščiausios klasės išmaniųjų laikrodžių seriją, pristačiusi „Samsung Galaxy Watch” įrenginius. Deja, pastaruoju metu kompanija nusisuko nuo šios krypties ir per paskutinius dvejus metus išleido tik į aktyvią gyvenseną orientuotus „Galaxy Watch Active” laikrodžius. Tačiau pasak gandų, Pietų Korėjos milžinė „Galaxy Watch” tikrai nepamiršo ir netrukus pristatys antros kartos modelį.

Apie tai pranešė gerą reputaciją turintis informacijos nutekintojas Evan Blass, „Twitter” tinkle dar žinomas @evleaks slapyvardžiu. Savo „Patreon” rėmėjams jis ne tik atskleidė, kaip jis vadinsis, bet ir pasidalino jo dizaino nuotrauka.

Visų pirma, į akis krenta „Galaxy Watch 3” pavadinimas - kodėl jame yra skaičius „trys”, jei rinkoje net nebuvo antros kartos modelio? Galbūt „Samsung” šiuo nuomeriu žymi trečiąsias serijos metines arba „Galaxy Watch Active” ir „Watch Active 2” laiko pirmojo „Galaxy Watch” įpėdiniais? Sunku pasakyti.

Kalbant apie dizainą, akivaizdu, kad gamintojas pasirinko skirtingą strategiją nei kai kurie konkurentai. Užuot bandžiusi sukurti futuristiškai atrodantį riešo aksesuarą, „Samsung” nusprendė „Galaxy Watch 3” dizainą kuo labiau priartinti prie tradicinio laikrodžio. Taip greičiausiai taikomasi į kur kas platesnę tradicinius laikrodžius dėvinčiųjų auditoriją, nei tiesiog ieškančius naujo išmaniojo laikrodžio.

„Samsung Galaxy Watch 3”, kaip ir jo pirmtakas, turės aplink ekraną besisukiojantį ratuką ir pasiūlys daugybę skirtingų apyrankių variantų. Nuotraukoje matome modelį su odiniu dirželiu, bet rinkoje turėtume išvysti ir silikonines apyrankes turinčių versijų.

Iš specifikacijų galima paminėti, jog ir vėl vartotojams bus siūlomi dviejų skirtingų dydžių modeliai - 41mm su 1,2 įstrižainės ekranu ir 45mm su 1,4 colio. Korpusas turės MIL-STD-810G tvirtumo ir IP68 atsparumo vandeniui sertifikatus, tad tikrai bus patvarus ir ilgaamžis. Ekranas taip pat bus apsaugotas naujuoju „Corning Gorilla Glass DX” stiklu.

„Samsung Galaxy Watch 3” bus 1GB operatyviosios ir 8GB vidinės atminties. Laikrodyje veiks „Tizen OS 5.5” operacinė sistema, bus palaikomas 4G ryšys, GPS, ir elektrokardiogramos funkcija. Baterijos dydis atitinkamai turėtų siekti 247 ir 340mAh.

Labai didelė tikimybė, jog „Samsung Galaxy Watch 3” bus pristatytas rugpjūtį, kartu su „Galaxy Note20” telefonų serija arba netgi šiek tiek anksčiau. Informacijos apie kainas kol kas neturime.


Parašyti komentarą