„Lenovo Legion“ flagmanas bus daugiau nei įspūdingas: išskirtinis dizainas bei itin spartus įkrovimas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-07
0 Pasidalinimai
927 Peržiūros

Interneto platybėse jau kuris laikas sklandė gandas, kad „Lenovo“ gali pagaminti žaidimams skirtą išmanųjį telefoną, o pirmosios kalbos pasirodė dar vasario mėnesį. Kiek anksčiau, buvo pasirodę pirmosios šio flagmano nuotraukos, o dabar aiškėja ir daugiau „Lenovo Legion“ specifikacijų.

Visai neseniai išmanusis telefonas buvo pastebėtas 3C sertifikavimo duomenų bazėje, kur dar nepristatytas „Lenovo“ žaidimų telefonas žymimas „L79031“ modelio numeriu. Ši informacija atskleidžia, kad įrenginys naudos 45 W įkroviklį, o taip pat palaikys ir 5G ryšio galimybę.

Internete jau kuris laikas sklinda įvairūs gandai ir apie „Lenovo Legion“ specifikacijas. Dar iš anksčiau žinome, kad šio flagmano ekranas palaikys 144 Hz atsinaujinimo dažnį, telefone bus naudojama LPDDR5 operatyvioji atminties bei UFS 3.0 vidinė talpykla. Pranešama ir tai, jog „Lenovo“ ketina panaudoti 64 MP raiškos pagrindinę kamerą, o kartu su ja ir 16 MP raiškos plataus kampo sensorius. Priekinėje išmaniojo dalyje turėtumėme rasti 20 MP kamerą asmenukėms.

Primename, jog „Lenovo“ kuriamas išmanusis telefonas neseniai pasirodė ir reklaminiame vaizdo klipe, kuris atskleidžia ganėtinai originalų šio flagmano dizainą. Bene įdomiausios detalės – dviguba kamera nugarėlėje įmontuotą per vidurį, o išlendantis asmenukių mechanizmas – šoninėje briaunoje.

Žvelgiant į „Lenovo Legion“ nuotraukas, akivaizdu, jog išmanusis telefonas yra kuriamas taip, kad patogiausia juo naudotis būtų laikant horizontaliai. Išslenkantis asmenukių kameros mechanizmas pažymėtas „Legion“ logotipu, o nugarėlėje nesunku pastebėti ir dvigubo tono LED blykstę, kuri įmontuota pačiame įrenginio nugarėlės viduryje.

Pasak keleto pranešimų Kinijos socialiniame tinkle „Weibo“, naujasis „Lenovo“ flagmanas pasieks daugiau nei 600000 taškų „AnTuTu“ teste. Tai būtų naujas galios karalius lenkiantis „iPhone 11 Pro Max“ surenkantį virš 462000 ir net dabar pirmą vietą užimantį „ROG Phone 2“ su 507051 taškais. „Lenovo“ atskleidė, kad naujame įrenginyje naudos naujausią „Snapdragon 865“ procesorių su 5G modemu.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Lenovo Legion Pro