„Lenovo“ ruošia naują galios karalių

Paskelbė:   Žilvinas Degutis | 2020-02-15
„Lenovo“ ruošia naują galios karalių
0 Pasidalinimai
174 Peržiūros

Interneto platybėse jau kuris laikas sklandė gandas, kad „Lenovo“ gali pagaminti žaidimams skirtą išmanųjį telefoną, o dabar šios nuogirdos tik dar labiau pasitvirtino.

Pasak keleto pranešimų Kinijos socialiniame tinkle „Weibo“, naujasis „Lenovo“ aparatas pasieks daugiau nei 600000 taškų „AnTuTu“ teste. Tai būtų naujas galios karalius lenkiantis „iPhone 11 Pro Max“ surenkantį virš 462000 ir net dabar pirmą vietą užimantį „ROG Phone 2“ su 507051 taškais.

Nors kompanija neatskleidžia koks tai bus įrenginys, iš pranešimo „Game On“ galima drąsiai spėti, kad tai būs žaidimams skirtas telefonas. Kad pasiekti tokį „AnTuTu“ balą, telefono techninė dalis bus ypač pagerinta, techniniai parametrai bus pakelti iki maksimalių pajėgumų. „Lenovo“ atskleidė, kad naujame įrenginyje naudos naujausią „Snapdragon 865“ procesorių su 5G modemu.

Tikimasi, kad telefonas pasiskolins galingųjų žaidimams skirtų „Lenovo“ kompiuterių pavadinimą „Legion“, panašiai, kaip tai padarė „Asus“ perkeldama kompiuterių Republic of Gamers“ seriją ir į telefonų segmentą.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Lenovo Legion Pro

Aliexpress