LG flagmanas neprilygsta net ir gerokai senesniems telefonams, ekspertų vertinimas daugeliui gali nepatikti

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-24
LG flagmanas neprilygsta net ir gerokai senesniems telefonams, ekspertų vertinimas daugeliui gali nepatikti
0 Pasidalinimai
784 Peržiūros

Per patį pasaulinės pandemijos piką savo naująjį flagmaną pristačiusi Pietų Korėjos kompanija LG, sulaukė ir „DxOMark“ kamerų specialistų dėmesio. Vasario pabaigoje pristatytas „LG V60 ThinQ“ atsidūrė „DxOMark“ laboratorijose, tačiau jo įvertinimas nenudžiugins nei gamintojo, nei, tikriausiai, ir pirkėjų.

Naujasis LG flagmanas surinko tik 100 taškų ir atsidūrė toje pačioje pozicijoje kaip 2018 metais išleistas „Samsung Galaxy S9+“ išmanusis telefonas. „LG V60 ThinQ“ atsidūrė žemiau už tokius telefonus kaip „iPhone XR“, „Google Pixel 3“ ar „Xiaomi Mi Mix 3“, kurie yra bent jau vienerių metų senumo.

Išmanusis telefonas nugarėlėje turi tris kameras, o pagrindinė jų pasižymi 64 MP raiškos vaizdo jutikliu su f/1.8 diafragma bei OIS. „LG V60 ThinQ“ nugarėlėje taip pat rasime ir 13 MP raiškos plataus kampo kamerą, o taip pat ir gylio sensorių, kuris skirtas portretams. „DxOMark“ specialistai šio flagmano fotografavimo galimybes įvertino 103, o filmavimo – 93 taškais.

Žvelgiant į fotografavimo privalumus, pažymima, jog „LG V60 ThinQ“ nuotraukos pasižymi gražiomis spalvomis, esant geram apšvietimui, o taip pat ganėtinai tikslus ir baltos spalvos balansas. Atkreipiama dėmesį ir į gerą detalumą bei itin platų vaizdą, gaunamą plataus kampo kameros dėka. Nepaisant to, nuotraukose nemažai triukšmo naudojantis tiek pagrindine, tiek ir plataus kampo kameromis. „V60 ThinQ“ modelio kameros negeba atkurti natūralaus odos tono, kuomet fotografuojama su bokeh režimu.

Primename, jog „LG V60 ThinQ” turi 6,8 colio įstrižainės 1080x2460 rezoliucijos OLED ekraną, galingiausią „Snapdragon 865” procesorių, 8GB RAM ir 128GB vidinės atminties. Nugarėlėje įtaisytos 3 kameros - 64MP pagrindinė su optine stabilizacija, 13MP itin plataus kampo objektyvas ir „ToF” sensorius, skirtas sulieto fono režimui ir išplėstos realybės programoms.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Apžvalga
„Doogee S60“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Apžvalga
„Gretel GT6000“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Apžvalga
„Doogee Mix“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga