„LG” išleis savaime išsivalančias belaides ausines

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-27
0 Pasidalinimai
177 Peržiūros

Pavydžiai į „AirPods” sėkmę žiūrintys gamintojai neriasi iš kailio, norėdami atsikąsti nors gabalėlį kosminiu greičiu besipučiančios visiškai belaidžių ausinių rinkos. Vieni fokusuojasi į geresnę audio kokybę, kiti - į kainą, o treti - į išmanias funkcijas. Vieni pastarųjų yra ir „LG”, kitą mėnesį į prekybą išleisianti HBS-FN4 ir HBS-FN6 modelių numeriais paženklintas belaides ausines.

Brangesnis HBS-FN6 modelis, dar žinomas kaip „LG Tone Free TWS”, po skvernu slepia ypatingą naujovę - dezinfekcijos funkciją turintį dėklą. Kiekvienąkart jį įdėjus ausinukus, viduje įmontuotos UV spindulių lemputės, naudojančios „UVnano” technologiją, automatiškai nužudys ant silikoninės pagalvėles ir garsiakalbio tinklelio besiveisiančias E. coli ir S. aureus bakterijas (99,9% jų), tad dėdami ausines į sumažinsite infekcijos tikimybę. UV spinduliai taip pat žudo įvairius virusus, įskaitant ir šiuo metu plintantį SARS-CoV-2.

Tiesa, tikrai nėra taip, kad naujosios „LG” ausinės vartotojus bando papirkti šia įmantria ir galbūt kai kam abejotino reikalingumo statusą turinčia funkcija. „LG Tone Free TWS” pasiūlys itin realistišką garso atkūrimą, kurį garantuoja gilias tradicijas turinčio anglų audio produktų gamintojo „Meridian Audio” technologijos. Jeigu garsas neptiks, vartotojas mobiliojoje aplikacijoje galės pakeistoi natūralaus audio ekvalaizerio parinktį į žemųjų, aukštųjų dažnių ar „Įtraukiančio garso”.

Labai patogus atributas - „Ambient Sound” funkcija. Ji leidžia girdėti aplinkos garsus, tad eidami gatve galėsite nesibaiminti pro jus važiujančių automobilių ar kitų pavojų.

Pasak pranešimų, vienu įkrovimu „LG Tone Free TWS” gros 6 valandas, tačiau dėkle esančios baterijos pakaks dar 12 valandų klausymo. Greito įkrovimo režimas žada 1 valandą muzikos vos po 5 minutes trukusios įkrovimo sesijos.

„LG” savo ypatingąsias ausines leis rinktis juodos arba baltos korpuso spalvų, o prekyba šiuo metu numatoma tik JAV ir Europoje.


Parašyti komentarą