LG planuoja pristatyti nebrangų „Stylo 5“ išmanųjį

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-06-10
0 Pasidalinimai
9 Peržiūros

Pietų Korėjos kompanija LG panašu, jog ruošiasi išleisti naują vidutinės klasės išmanųjį telefoną. Pasirodė informacija, jog gamintojas dirba prie kiek anksčiau išleisto „Stylo 4“ modelio atnaujinimo ir artimiausiu metu gali pristatyti „LG Stylo 5“ išmanųjį telefoną.    

Kaip galima matyti iš nuotraukų, naujasis „LG Stylo 5“ bus labai panašus į savo pirmtaką, „Stylo 4“ modulį. Naujasis telefonas turės vieną kamerą nugarėlėje, o kiek žemiau rasime LED blykstę ir pirštų antspaudų jutiklį. Taip pat, galima matyti ir tai, jog „LG“ įrenginys vis dar turės 3,5 mm ausinių lizdą, kas daugumai vartotojų yra privalumas.

Nuotraukose taip pat nesudėtinga pastebėti ir itin didelius ekrano rėmelius iš visų pusių. Kol kas nėra žinoma kokiomis specifikacijomis gali pasižymėti „LG Stylo 5“, tačiau neabejojama, jog jis ir toliau išliks priskiriamas vidutinės klasės įrenginiams. Tikėtina, jog daugiau informacijos apie šį išmanųjį telefoną turėtų pasirodyti jau artimiausiu metu.

Primename, jog prieš metus pristatytas „LG Stylo 4“ pasižymėjo 6,2 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška bei veikė su „Qualcomm Snapdragon 450“ procesoriumi. Išmanusis taip pat turėjo 2 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės atminties. Taigi, labai tikėtina, jog „Stylo 5“ modelis pasižymės labai panašiomis specifikacijomis.


Parašyti komentarą