Lietuviai nuo šiol gali drąsiai pirkti naujus „Huawei” telefonus: veikia ir „Smart-ID”, ir „Google”

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-14
Lietuviai nuo šiol gali drąsiai pirkti naujus „Huawei” telefonus: veikia ir „Smart-ID”, ir „Google”
0 Pasidalinimai
7944 Peržiūros

Praėjusių metų viduryje JAV vyriausybė „Huawei” pritaikė sankcijas, draudžiančias amerikiečių kompanijoms turėti prekybos ryšių su šia Kinijos telekomunikacijų milžine. Tai lėmė, jog naujuose „Huawei” telefonuose nebegalėjo būti diegiamos „Google” paslaugos. Ši situacija ne tik neprivertė „Huawei” pasitraukti iš išmaniųjų telefonų rinkos, bet netgi privertė ją tapti dar agresyvesne - naujieji „P40” serijos modeliai pasižymi unikaliu dizainu, dar daugiau inovacijų, o jų kameros iki šiol įvardijamos vienomis geriausių.

Tiesa, dauguma apžvalgininkų šių modelių nedrįso rekomenduoti, kadangi Vakaruose gyvybiškai būtino „Google” paketo nebuvimas kelia nemažai problemų. Lietuviams didžiausiu galvos skausmu tapo naujuosiuose „Huawei” neveikianti „Smart-ID” aplikacija, leidžianti patogiai prisijungti prie internetinės bankininkystės. Laimė, situacija šiuo metu pasikeitė į teigiamą pusę.

Testuodami sulenkiamą „Huawei Mate XS” (apie jį plačiau papasakosime netrukus), pastebėjome, kad, naudojant kompanijos siūlomą „Phone Clone” paslaugą, iš seno telefono perkėlus „Smart-ID” aplikaciją į šį naujos kartos „Huawei” atstovą, ji kuo puikiausiai veikė. Tiesa, paskyros sukūrimo metu išlenda pranešimas, kad dėl „Google Play” nebuvimo neveiks automatiniai pranešimai, tačiau atidarius „Smart-ID” ir suvedus savo kodus, prisijungti prie banko ar patvirtinti mokėjimą tikrai galima.

Analogiška situacija „Smart-ID” atsisiuntus iš Apkpure programėlių parduotuvės (spauskite nuorodą). Akivaizdu, jog „Smart-ID” kūrėjai atliko tam tikrus pakeitimus, kurie ir įgalino šią paslaugą veikti „Google” saugumo sertifikatų neturinčiuose naujausiuose „Huawei” išmaniuosiuose. Deja, kol kas „Smart-ID” nėra oficialioje „Huawei AppGallery” programėlių parduotuvėje, tačiau beveik neabejojame, kad tik laiko klausimas, kada ji ten atsiras. Na, o laikinai galima pasinaudoti aukščiau pateikta nuoroda.

Kitas aspektas - patobulintas „Google” paslaugų įrašymo metodas. Netrukus po „Huawei P40” serijos debiuto „YouTube” platformoje pasirodė nesudėtingas būdas į juos įrašyti visas „Google” programėles, tačiau tam reikėjo USB-C jungtį turinčio atmintuko, o sėkmingai įvykdžius visus žingsnius, vartotojus telefone kankindavo pranešimai, apie problemas prisijungiant prie „Google” paskyros.

Visgi, bėgant laikui, šių metodų kūrėjai patobulėjo ir sugebėjo pasiūlyti tokį būdą, kuris išsprendžia aukščiau minėtas problemas. Galbūt gali kilti tam tikrų nepatogumų, jei naudojate verslui skitą „Google” paskyrą, tačiau jeigu esate paprastas naudotojas, viskas veiks kaip per sviestą. Žemiau pridedame vaizdo įrašo nuorodą, kaip tai atlikti. Viskas, ko jums prireiks, bus kompiuteris ir šiek tiek laiko.

Patys šį metodą išbandėme ir galime patvirtinti, jog tokiu atveju „Huawei” telefonas tampa visavertis. Veikia „Google Play” parduotuvė, „YouTube”, „Gmail” ir visos kitos mums įprastos paslaugos. Nepasiekiami tik bekontakčiai „Google Pay” mokėjimai parduotuvėse.

Jei nenorite į savo „Huawei” diegti „Google”, siūlome užmesti akį į mūsų gidą, kaip išsiversti ir nejausti diskomforto (plačiau skaitykite čia).

Na, o jeigu neapsisprendžiate, kuris iš naujųjų „Huawei P40” išmaniųjų jums geriausiai tinka, nuorodas į jų apžvalgas pridedame žemiau:


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Huawei Mate XS

Aliexpress

Gearbest
3711€

Geriausios kainos

Huawei P40 Pro

Aliexpress

Gearbest
1114€

Geriausios kainos

Huawei P40

Aliexpress

Gearbest
1021€

Geriausios kainos

Huawei P40 Lite

Aliexpress