Lietuvoje pristatytas naujasis „Huawei P30 Lite“ (Video)

Paskelbė:   Žilvinas Degutis | 2019-05-06
0 Pasidalinimai
44 Peržiūros
https://youtu.be/CWfUx5mmoWc

Gegužės mėnesį daugelyje Europos šalių „Huawei“ pradėjo prekiauti neseniai pristatytu vidutinės klasės „P30 Lite” telefonu. Su šia naujiena susipažinome ir mes, tad iš pirmų lūpų galime pasidalinti pirmais įspūdžiais.

„Huawei P30 lite” mūsų šalies lentynas papuoš 3 spalvomis: persiliejančia mėlyna, perlo baltumo ir klasikine juoda. Labiausiai išsiskiria mėlynos spalvos variantas, nes paverčiant telefoną vis kitu kampu jis žaižaruoja skirtingomis tekstūromis. Vidinis korpuso rėmas pagamintas iš metalo, tad žada būti pakankamai tvirtas, tačiau išorė apvilkta į plastmasę, kuri kritimo atveju sėkmingiau sugers smūgio jėgą, bet daug greičiau susibraižys. „Huawei P30 lite” šiek tiek pasunkėjo ir padidėjo nuo savo pirmtako „P20 lite”, tačiau 159 g. svoris ir 152.9 x 72.7 x 7.4 mm puikiai dera su dizaino linijomis ir yra ergonomiškas.

Dėmesingi naudotojai pastebės pasikeitusį ekraną, kurio įstrižainė 6.12” ir užima net 84.2% priekinio ploto, o viršutinę plačią išpjovą pakeitė lašo formos priekinė kamera. FHD+ raiškos ekranas yra LTPS LCD tipo, tačiau pakankamai ryškus ir teisingai atkuriantis spalvas. Tiesa, pastebėjome, kad vaizdo režimas, išėmus iš dėžutės, nustatytas atkurti paryškintas spalvas, tad mėgstantys kiek švelnesnius atspalvius, galės jį pasikeisti. Ant ekrano jau yra užklijuota apsauginė plėvelė, kuri yra ypač tepli, bet patikimai apsaugo nuo įbrėžimų. Gamintojas užtikrino, kad pats stiklas yra chemiškai apdorotas ir sustiprintas, nors ir ne visiems žinomo Gorilla Glass gamintojo.

Daug dėmesio skirta kameros tobulinimui, „Huawei P30 lite” atitinka 2019 metų tendencijas – 3 galiniai kamerų moduliai ir patobulinta asmenukių kamerą.
Pagrindinės kameros ½ colio jutiklio skiriamoji geba 48 MP (lęšis f/1.8), tačiau pagal nutylėjimą nuotraukos bus daromos 12 MP režimu, tik pasirinkus PRO funkciją galima išnaudoti visa 48 MP kameros potencialą.
Antrasis 2 MP modulis su f/2.4 lęšiu atsakingas už gylio nustatymą, t.y. bokeh efektą.
Trečias – plataus kampo kamera fotografuoja 8 MP moduliu su f/2.4 lęšiu.
Visam šitam tandemui talkina dirbtinis intelektas (angl. AI), kuris automatiškai atpažįsta 22 scenarijus ir pagal juos pritaiko kameros nustatymus.
Asmenukių 24 MP kamerai su f/2.0 lęšiu taip pat talkina dirbtinis intelektas, čia jis atpažįsta 8 scenarijus, atskiria vyrą, moterį, kūdikį ir pritaiko skirtingus pagražinimo elementus.
Šių metų vidutinės klasės „Huawei P30 lite” nakties režimas yra toks pats, kurį naudoja ir praeitų metų flagmanas „Huawei P20 Pro”, tad tamsiu paros metu padarytos nuotraukos žada būti ryškesnės ir šviesesnės.

Visiems telefono procesams apdoroti pasitelktas 12 nm technologija pagamintas Kirin 710 - toks pats procesorius, kurį naudoja rudenį išleistas „Huawei Mate 20 lite”. Lietuvoje bus prekiaujama 4 GB operatyvios atminties (angl. RAM) ir net 128 GB vidinės atmintis variantu, kurią galima praplėsti microSD kortele iki 512 GB. Devintoji EMUI vartotojo aplinkos versija aprūpina vartotoją daug papildomų priemonių palengvinančių naudojimą, o taip pat praplečia telefono nugarėlėje įtaisytą pirštų antspaudų skenerio funkcionalumą.

Paskutinis, bet ne galutinis aspektas – 3340 mAh baterija. Telefonas turi 18W greito krovimo funkciją ir per 30 min pasikrauna iki 41%, o nuo 0% iki 100% užtrunka 105 min.

Štai tiek mums pavyko sužinoti apie „Huawei P30 lite”. Net neabejojame, kad telefonas tikrai ras savo pirkėją, tačiau ar rekomenduojama 379 eur pardavimo kaina pateisins visus techninius parametrus, ar popieriuje surašyti techniniai parametrai ir galimybės nenuvils naudojant realiame gyvenime? Jei šis telefonas sužadins Jūsų susidomėjimą, mes pažadame išanalizuoti jį atidžiau ir parengti detalią „Huawei P30 lite” apžvalgą. Jeigu svarstote įsigyti šį telefoną, tai „Huawei P30 Lite“ kainas rasite portale kaina24.lt.


Parašyti komentarą