Liūdnos naujienos pigių telefonų gerbėjams: atsirado naujas reikalavimas „Android“ įrenginiams

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-23
Liūdnos naujienos pigių telefonų gerbėjams: atsirado naujas reikalavimas „Android“ įrenginiams
0 Pasidalinimai
3256 Peržiūros

„Google“ jau pradėjo „Android 11“ beta versijos testavimą, o dabar nutekėjusi įrenginio konfigūravimo vadovo kopija atskleidė įdomią detalę. Visi būsimi įrenginiai, norintys naudoti operacinę sistemą, turi turėti daugiau nei 2 GB operatyviosios atminties. Tie įrenginiai, kuriuose yra 2 GB ar mažiau operatyviosios atminties, turi būti išleidžiami su „Android Go“ operacine sistema. Be to, telefonai su 512 MB RAM nebebus tinkami iš anksto įkelti GMS (Google Mobile Services), tai reiškia, kad jie jau pasiekė gyvavimo ciklo pabaigą.

Tikimasi, kad pakeitimai prasidės nuo 2020 m. Ketvirtojo ketvirčio, ​​kai „Android 11“ jau bus viešai skelbiama, o atnaujinimus pradės platinti originalios įrangos gamintojai (OEM). Telefonams su 2 GB RAM, kurie buvo išleisti su ankstesnėmis „Android“ versijomis, šis reikalavimas netaikomas. Jei jie gaus atnaujinimu, jie liks esamoje „Android“ atšakoje, kad būtų išvengta painiavos.

Paprastai, „Android Go“ yra suplanuota „Google“ atvirojo kodo operacinės sistemos versija, kurios pagrindinės programos yra mažiau apkrautos ir turi mažiau funkcijų, tačiau išlaiko pagrindinį funkcionalumą. Akivaizdu, kad pakeitimu siekiama įsitikinti, kad telefonai, išleidžiami su kukliomis specifikacijomis, užuot teikę prastą patirtį, gaus tinkamą, lengvesnę operacinės sistemos versiją.

Šaltinis: MiTech.lt

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl ne visi telefonai su „Android“ turi lietuvių kalbą ir ar galima ją pridėti? Autorius: Admin
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Patarimas
2017 m. dėmesio sulaukusios „Android“ programėlės: išbandykite patys Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
Naujausia „Android“ operacinės sistemos versija vis dar sunkiai randama išmaniuose įrenginiuose Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kas atsitinka su į Lietuvą įvežamais 1,5 mln. mobiliųjų telefonų? Autorius: Pranešimas spaudai

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga