Trečiadienis, lapkričio 21, 2018
Naujienos

„Meizu 16X“ – su optiniu vaizdo stabilizavimu bei dvigubu garsiakalbiu

64peržiūros(-ų)

Kinijos išmaniųjų telefonų gigantas „Meizu“ jau nustebino rinką išleisdamas telefoną su „Snapdragon 845“ procesoriumi už mažiau nei 400 JAV dolerių. „Meizu 16“ ir „16 Plus“ prekyba prasidėjo prieš keletą dienų, o visų dėmesys dabar krypsta į trečiąjį telefoną – „Meizu 16X“. Kompanijos įkūrėjas Huang Zhang patvirtino, jog naujasis telefonas nuo kitų serijos įrenginių radikaliai nesiskirs, o pagrindinis skirtumas turėtų būti procerosius.

Jau dabar aišku, jog telefonas turės 12 + 20 megapikselių dvigubą galinę vaizdo kamerą ir 20 megapiksleių priekinę vaizdo kamerą. Visi „Meizu 16“ serijos telefonai turi 3X priartinimo galimybę bei keturių ašių vaizdo stabilizavimo sistemą, todėl panašu, jog šiomis funkcijomis galės pasigirti ir „Meizu 16X“. Dar vienas panašumas – „Meizu 16X“ taip pat turės dvigubą garsiakalbį.

Kalbant apie skirtumus, labiausiai vertas paminėjimo yra procesorius. Tiek „Meizu 16“, tiek „Meizu 16 Plus“ turi „Snapdragon 845“ procesorių, kai tuo tarpu „Meizu 16X“ turės neseniai išleistą „Snapdragon 710“. Šios serijos procesoriai turėtų užpildyti skylę tarp 600 ir 800 serijos „Snapdragon“ procesorių. „16X“ modelis taip pat turės didelės talpos bateriją bei ekrane sumontuotą pirštų antspaudų skaitytuvą.

Rašyti komentarą